چادر اسپیس چیست ؟

چادر اسپیس دارای انواع مختلفی می‌باشد که جهت داربست نمایشگاهی یا اسپیس فریم مورد استفاده قرار می‌گیرد. هنگامی‌که سازه‌ها و بناهای نمایشگاهی به شکل هندسی منظمی برپا می‌شوند، چادرهای نمایشگاهی بر روی اشکال هندسی قرار می‌گیرند. این چادرها از مزایای فراوانی برخوردار هستند. یکی از تجهیزات غرفه‌های نمایشگاهی بزرگ و کوچک، چادرهای اسپیس می‌باشند. اسپیس فریم بدون چادر نمایشگاهی هرگز قابل استفاده نمی‌باشد.

انواع چادر اسپیس فریم

  • چادرهای اسپیس از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار هستند. به طوری‌که شما می‌توانید در مدت زمان طولانی از این محصول استفاده کنید.
  • برخی از چادرهای اسپیس ضد آب هستند. بنابراین استفاده از آن در هوای بارانی و برفی بلامانع می‌باشد.
  • جنس برخی از این محصولات ضد آتش است و گرمای شدید هیچ نوع اثر منفی بر روی آن‌ها ندارد.

چادر لمینت ( ضد آب )

چادر لمینت جهت پوشش سقف‌ها و دیواره‌های داربست نمایشگاهی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول ضد آب می‌باشد. چادر لمینت برای جدا سازی غرفه‌ها از یکدیگر گزینه مناسبی به شمار می‌رود. جهت زیباتر شدن غرفه، برخی از این چادرها دارای نوار دوزی و قلاب دوزی می‌باشند.

مزیت چادر لمینتی

  • چادر اسپیس لمینت از وزن کمی برخوردار می‌باشد به طوری‌که جابجایی آن به راحتی صورت می‌گیرد.
  • این محصول نسبت به سایر محصولات مشابه خود از قیمت کمتری برخوردار است.
  • با توجه به ضد آب بودن این چادر، شما می‌توانید در هر شرایط آب و هوایی از چادر لمینت استفاده کنید.

چادر کانتینری

به دلیل کاربرد چادر کانتینری از آن جهت چادر کامیون‌ها و کانتینرها نیز استفاده می‌شود. کانتینرهایی که به مناطق سرد و کشورهای همسایه سفر می‌کنند، از این نوع چادر استفاده می‌کنند. علاوه بر داربست‌های نمایشگاهی، اسپیس فریم‌ها، غرفه‌های نمایشگاهی از جمله مواردی که چادرهای کانتینری مورد استفاده قرار می‌گیرند، انواع ماشین‌ها، ، سایبان‌ها، استخرهای روباز و… می‌باشند.

مزیت چادر کانتینری

  • با توجه به این‌که جهت تولید چادرهای کانتینری از فراورده‌های نفتی مانند پلی اتلین، پارچه پی‌وی‌سی و همچنین مواد مصنوعی مانند فلامنت و پنبه استفاده می‌شود، این نوع چادر از مقاومت، استحکام و کیفیت بالایی برخوردار می‌باشد.
  • این محصول جهت استفاده چادر نمایشگاهی گزینه بسیار مناسبی محسوب می‌شود.
  • چادر کانتینری از طول عمر و ماندگاری بالایی برخوردار است. همین امر سبب شده است افراد زیادی جهت اجاره چادر اسپیس اقدام کنند و استفاده از چادر کانتینری را در اولویت قرار دهند.
فروش چادر نمایشگاهی

فروش چادر اسپیس

مراکز زیادی در فروش چادر اسپیس فعالیت دارند. تحقیقات نشان می‌دهد هر چقدر کیفیت و جنس چادر اسپیس بیشتر باشد، فروش این محصول بیشتر خواهد بود. قیمت چادرهای اسپیس فریم بر اساس عوامل متعددی تعیین می‌گردد.

متراژ فضا، جنس محصول، نحوه دوخت، ابعاد چادر، کیفیت و مرغوبیت و… تاثیر مستقیمی در کاهش یا افزایش چادرهای اسپیس فریم دارند. چنان‌چه قصد خرید یا اجاره چادر اسپیس دارید، می‌توانید به مرکز خرید چادر اسپیس مراجعه کنید. این مرکز محصولات با کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

نصب چادر اسپیس

اگر می‌خواهید چادرهای اسپیس به زیبایی و به طور دقیق نصب شوند، حتما از افراد متخصص کمک بگیرید. نصب چادرهای اسپیس فریم نیاز به نیروی متخصص و کارآمد دارد. سازه‌های اسپیس بر اساس اصول و قوانین خاصی نصب می‌گردند. زیرا اشکال هندسی باید به گونه‌ای نصب شوند که وزن خود را در تمام جهات به زمین وارد سازند.

چنان‌چه قصد دارید در فضای بارانی اقدام به نصب سازه و چادر اسپیس کنید، سازه باید به گونه‌ای نصب گردد که علاوه بر زیبایی از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار باشد. تا در صورت بروز باد و طوفان شدید، اسپیس و چادرهای نمایشگاهی ثابت در جای خود باقی بمانند.

آن‌چه در شیوه نصب چادرهای اسپیس تاثیر گذار است میزان محکم بودن اسپیس، اندازه سازه، نصب توسط افراد متخصص می‌باشد. اگر این موارد به درستی اجرا شوند، نتیجه نصب چادرهای اسپیس بی‌نظیر خواهد بود.