مرکز فروش چادر اسپیس

چادر اسپیس در مقایسه با سایر چادر ها، تفاوت های قابل توجه ای دارد. جنس این چادر ها محکم و با دوام می باشد و می توان از آن ها برای مدت های طولانی استفاده کرد. معمولا این چادر ها کیفیت بالایی دارند و در برابر عوامل محیطی و عوامل جوی همچون باد، تگرگ، برف، باران و نور خورشید مقاوم هستند و عمر آن ها طولانی می باشد. این چادر ها از وسایل و هر آنچه که در زیر آن قرار دارد، به خوبی محافظت می کنند. اجاره چادر اسپیس نسبت به خرید آن از لحاظ صرفه جویی در هزینه بسیار مناسب می باشد. شما می توانید با اجاره این چادر ها در سریع ترین زمان ممکن وسایل خود را بپوشانید و از آن ها به بهترین شیوه محافظت کنید. این چادر ها وزن بسیار کمی دارند و همین باعث شده است که می توان آن ها را به آسانی جابجا کرد.

فروش چادر اسپیس در تهران

چادر اسپیس در انواع و طرح های گوناگون برای اجاره و فروش چادر اسپیس وجود دارد. این چادر ها کیفیت بسیار بالایی دارند و دارای خاصیت ضد آب می باشند. چادر های اسپیس دارای انواع مختلفی می باشند، بعضی از آن ها عبارت اند از: یک رو ترانزیتی، دورو کره ای، چادر لمینت و… . این چادر ها کاربرد های بسیار گسترده ای دارند و از آن ها در گلخانه ها، نمایشگاه های فرهنگی، پارکینگ ها، انبار، کارخانه ها، کارگاه، مراسمات افتتاحیه، بیمارستان های صحرائی، سالن نمایشگاهی و… استفاده می شود.

 یکی از هزینه های اصلی و مهم در برگزاری نمایشگاه ها، هزینه چادر نمایشگاهی می باشد. افراد می توانند با اجاره یا خرید این چادر ها در تهران و کرج و انتخاب نوع مناسب چادر، نمایشگاه خود را برپا کنند. باید نوع چادر متناسب با موقعیت مکانی باشد که می خواهید در آنجا نمایشگاه را برپا کنید. اجاره چادر اسپیس مناسب، نیاز به تخصص و تجربه دارد. ما شما را در انتخاب یک چادر مناسب و با کیفیت یاری می کنیم.

جنس چادر

امروزه چادر ها از مواد مختلفی از جمله پلی استر، نمد، نایلون، پنبه و… ساخته می شوند. چادر های پنبه ای آب را جذب می کنند و در صورت جذب آب بسیار سنگین می شوند، در حالی که تورم آن موجب می شود که پنبه مرطوب و خیس نسبت به پنبه خشک ضد آب شود. به دلیل مقاومت در برابر آب اغلب چادر های پنبه ای را با لایه هایی از پارافین پوشش می دهند. پلی استر و نایلون بسیار سبک تر از پنبه می باشند و همچنین آب زیادی را جذب نمی کنند. پلی استر و نایلون به دلیل داشتن مواد شیمیایی در برابر نور خورشید بسیار مقاوم نیستند و به مرور زمان خراب می شوند. در حال حاضر رایج ترین روش برای ضد آب کردن چادر ها، پوشش پلی اورتان یا اشباع سیلیکونی می باشد.

ضریب فشار آب منفذی

ضریب فشار آب منفذی به مقدار فشار لازم آب جهت نفوذ به پارچه چادر می گویند. از طریق فشار آب منفذی مقاومت پارچه را در برابر باران و تگرگ اندازه گیری می کنند. چادر هایی که دارای ضریب فشار آب 1000 میلی متر و یا کمتر هستند، به این معنا می باشد که در برابر دوش مقاوم می باشند. چادر هایی با ضریب فشار آب 1500 میلی متر، برای فصل تابستان مناسب هستند. برای چادر نمایشگاهی باید ضریب فشار آب منفذی حداقل 2000 میلی متر باشد. چادر های اسپیس فریم معمولا دارای فشار آب منفذی 3000 میلی متر می باشد و به این معنا می باشد که برای تمام فصول سال قابل استفاده می باشند و از وسایل زیر آن به خوبی محافظت می کنند.

مرکز خرید چادر اسپیس

در صورتی که قصد خرید چادر اسپیس را دارید، به سایت اسپیس فریم مراجعه کنید. این شرکت دارای چندین سال سابقه کاری و تجربه در این زمینه می باشد و انواعی از محصولات با کیفیت را در اختیار شما می گذارد. همچنین در صورتی که قصد یا توان خرید آن را ندارید، می توانید این چادر ها را از آن ها با مناسبت ترین قیمت اجاره کنید. چادر های اسپیس فریم دارای کیفیت بسیار بالایی می باشند و برای تمام فصول سال قابل استفاده می باشند. همچنین قیمت آن ها نسبت به سایر فروشگاه ها بسیار ارزان تر و مناسب تر می باشد. از هر نقطه ایران که هستید می توانید با مراجعه به وبسایت اسپیس فریم مرکز فروش چادر اسپیس نسبت به سفارشات خود اقدام کنید و محصولات را درب منزل تحویل بگیرید.