مراحل ساخت و نصب اسپیس فریم نمایشگاهی

مراحل ساخت و نصب اسپیس فریم نمایشگاهی

برای ساخت اسپیس فریم نمایشگاهی، نخست برش مفتول های کوچک و لوله های بزرگ در ابعاد مورد نیاز انجام می شود. در مرحله بعد، جوش دادن این مفتول و لوله ها به صورت هندسی به یکدیگر صورت می گیرد. لازم به ذکر است که از جوش CO2 که در مقایسه با سایر جوش ها از استحکام بیشتری برخوردار است، استفاده می شود. پس از شکل گرفتن اسپیس فریم، آن را داخل آلیاژ و اسید قرار می دهند تا در مقابل زنگ زدگی ظاهری مقاوم و شفاف پیدا کند. اتصالات ضربدری موجود درون اسکلت اسپیس فریم، سبب استحکام بالای آن نسبت به داربست های معمولی می شود. در حقیقت ایجاد خرپا در بین مفتول های فلزی، باعث پخش وزن در تمام بخش های سازه خواهد شد.

نحوه نصب اسپیس فریم نمایشگاهی به چه صورت است؟

پیاده سازی و نصب اسپیس تبلیغاتی باید به وسیله متخصصان و کارشناسان این حوزه صورت گیرد. چرا که نیاز به محاسبات دقیقی جهت قرارگیری این سازه ها در کنار هم برای خلق اشکال هندسی منظم می باشد. نصاب اسپیس به خلق فضایی مستحکم با تقسیم نیروی وارده بر سازه، علاوه بر حفظ زیبایی آن خواهد پرداخت. نحوه نصب اسپیس فریم نمایشگاهی نقش مستقیمی در میزان کیفیت و استحکام سازه دارد.

در ابتدا جهت نصب این سازه باید اقدام به آماده سازی محل استقرار سازه نمود و سپس اتصال اسپیس ها با کمک بست به یکدیگر انجام می شود. معمولاً به کار بردن اسپیس فریم یا بست پروانه ای می تواند سبب سهولت در ادامه کارتان گردد. پس از آن جهت افزایش امنیت سازه، بایستی از پیچ های مخصوصی برای اتصال قطعات اسپیس استفاده کرد. علاوه بر آن، بکارگیری کابل با جنس های مختلفی همچون کنفی یا پلاستیکی، جهت مهار و حفظ امنیت سازه و افزایش مقاومت آن در برابر شرایط جوی، گزینه بسیار مناسبی تلقی می شود.

چه فاکتورهایی بر قیمت داربست نمایشگاهی تأثیر دارد؟

 عوامل متعددی را می توان در قیمت اسپیس فریم تبلیغاتی مؤثر دانست که مهمترین آنها عبارتند از:

1-سازه اسپیس به کار رفته

2-مواد اولیه مورد استفاده

3-ارائه خدمات مختلف نصب

4-نوع پوشش به کار رفته در تهیه این فریم

5-متراژ درخواستی

این موارد هر کدام در قیمت اسپیس فریم نمایشگاهی به شکل قابل توجه ای نقش داشته و از این رو، شاهد نوسانات زیادی در قیمت نهایی این محصول خواهیم بود. توجه داشته باشید که تهیه این سازه از شرکت تولیدی به صورت بی واسطه و مستقیم، هزینه ارزان تر و معقول تری را برای تان در بر دارد. از این رو، توصیه ما به شما خریداری اسپیس فریم نمایشگاهی با کیفیت بالا و قیمت ارزان از شرکت های سازنده آن به صورت مستقیم است.