قیمت اسپیس فریم نمایشگاهی

قیمت اسپیس فریم به متر طول  و یا متری محاسبه می گردد. این بها بر حسب موادی که در ساخت آن به کار رفته است متفاوت است. فی واحد تعیین کننده بهای هر شاخه می‌باشد. قیمت هر متر اسپیس فریم تعیین کننده هزینه یک شاخه می‌باشد. البته یک سری از عوامل دیگری در تعیین قیمت فروش و اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی تاثیر گذار است که در این قسمت به توضیح چند مورد از آن می‌پردازیم:

  • مقدار آهن و مسواری که در ساخت اسپیس به کار رفته است در قیمت هر متراسپیس فریم تاثیر گذار است.
  • کیفیت موادی که در آبکاری اسپیس فریم به کار رفته است نیز می‌تواند در نهایی  موثر باشد.
  • نوع فرآیند جوش می‌تواند در نرخ اسپیس فریم تبلیغاتی موثر باشد. البته فرآیند جوش برای آن دسته از سازه‌هایی است که با سیم جوش به یکدیگر محکم می‌شوند. در مورد اسپیس فریم‌هایی که با اتصالات یا بست اسپیس فریم  یا بست پروانه‌ای به یکدیگر وصل می‌شوند این تغییر قیمت وجود دارد.

نوسان تغییر ارزش آهن در بازار در قیمت فروش اسپیس فریم نیز موثر است. البته هر چقدر کیفیت مواد به کار رفته در ساخت اسپیس فریم بیشتر باشد می‌تواند بهای نهایی فروش را افزایش دهد.

فهرست محتوا

قیمت هر شاخه اسپیس

قیمت هر شاخه اسپیس بر اساس قیمت هر متر طول اسپیس فریم محاسبه می‌شود. به این صورت که بهای واحد را باید در طول شاخه ضرب نمود. به طور مثال اگر فی واحد را ما 375.000 تومان در نظر بگیریم یک شاخه 3 متری 1.125.000 تومان می‌شود. به همین ترتیب با در نظر گرفتن بهای ثابت صد هزار تومان یک شاخه 4 متری چهارصد هزار تومان می‌شود. شما می‌توانید با همین روش و در نظر گرفتن متری بها به بهای کلی یک شاخه دست پیدا نمایید. اگر هزینه متری را همان 375.000 تومان در نظر بگیرد. بهای یک شاخه 2/70 متری یک میلیون هفده هزار پانصد تومان می‌شود. به این ترتیب میتوان نرخ دیگر شاخه‌های اسپیس را محاسبه نمود.

برحسب مواد اولیه‌ای که برای ساخت و آبکاری سازه به کار برده می‌شود می‌تواند در قیمت فروش اسپیس فریم نمایشگاهی تاثیرگذار باشد. البته در تعیین قیمت اجاره اسپیس فریم عواملی دیگر از جمله تجهیزات مورد نیاز برای اتصالات اسپیس فریم، نرخ نصاب اسپیس نیز تاثیرگذار است. هزینه اسپیس فریم نمایشگاهی تولیدی بر پایه هر متر طول محاسبه می‌گردد. طراحی نقشه پروژه بر مبنای تعداد شاخه‌های منظمی است که در اجرابه کار برده می‌شود. البته قیمت هر شاخه اسپیس فریم نمایشگاهی با وزن اسپیس نیز ارتباط مستقیمی دارد. برای اطلاع دقیق از هزینه اسپیس می‌توان با شرکت‌های تولید کننده اسپیس فریم ارتباط برقرار کرد. به هر حال بسیاری از افرادی که برای ارائه کار خود نیاز به راه اندازی غرفه دارند، از اسپیس فریم استفاده می‌کنند.

لیست قیمت اسپیس فریم 1402

قیمت اسپیس تبلیغاتی

این بها به عوامل مختلفی بستگی دارد و موارد بسیاری در تعیین این قیمت دخیل است. مواد اولبه مصرفی و کیفیت آن، قیمت روز آهن قیمت مواد مصرفی برای آبکاری و حتی موارد مورد مصرف در بخش جوشکاری می‌تواند باعث بوجود آمدن نوسانات زیادی در قیمت نهایی هر شاخه اسپیس فریم باشد. لذا در هنگام خرید توجه کردن به نحوه تولید و متریال استفاده شده در تولید اسپیس فریم می‌توانند کمک برزگی به انجام یک خرید موفق و خوب کرده باشد و باعث ایجاد رضایت خرید در خریدار گردد.

به همین جهت است که این مجموعه در هنگام خرید کلیه اطلاعات مربوط به مواد اولیه و پروسه تولید را در اختیار خرید قرار می‌دهد تا مشتری با کمال اطمینان و رضایت کامل خرید را انجام داده و بتواند بهترین استفاده را از اسپیس فریم خریداری شده داشته باشد.

با متریال 16*1 – مسوار 5 – جوش co2 – آبکاری گالوانیزه

لیست قیمت اسپیس فریم کمتر از یک متر 1402

سازه‌های زیر یک متر بر حسب تعداد محاسبه می‌گردد.

قیمت اسپیس دست دوم

اسپیس فریم و یا داربست‌هایی که برای راه اندازی نمایشگاه مورد استفاده قرار می‌گیرد از نرخ مناسبی به نسبت دیگر سازه های نمایشگاهی برخوردار است. البته سازه های نمایشگاهی به علت تنوع پذیری بسیار بالایی که دارند می‌توانند طرح‌های مختلفی را در نمایشگاه به وجود بیاورند. بیشتر افرادی که برای ارائه کار خود از غرفه استفاده می‌کنند ترجیح می‌دهند از اسپیس دست دوم استفاده کنند.

اسپیس دسته دوم به مانند اسپیس نو و تازه در ساخت غرفه کارایی دارد. تنها نکته‌ای که باید در نظر داشت این است که در زمان خرید و یا اجاره اسپیس دست دوم باید به کیفیت سازه های اسپیس فریم نمایشگاهی دقت داشت. چنانچه کیفیت مواد به کار رفته در ساخت سازه خوب نباشد ممکن است تعادل وزنی خود را حفظ نکند. در صورتی که تنها معیار خرید اسپیس دست دوم فقط قیمت اسپیس دسته‌دوم آن باشد ممکن است از کیفیت پایینی برخوردار باشد. بنابراین شما هنگام خرید حتما باید کیفیت و کارآیی آن را در نظر بگیرید. اسپیس فریم به دلیل وزن پایینی که دارد باید از مواد اولیه با کیفیت در ساخت آن استفاده شود. اگر از آلیاژ و متریال کم کیفیت در ساخت استفاده گردد عواقب جبران ناپذیری را به وجود می آورد. در ضمن برای نصب اسپیس باید از نصاب اسپیس حرفه‌ای و با تجربه استفاده شود. دلیل این نکته در این میباشد که حتما از لحاظ فنی مهندسی سازه به صورت استاندارد نصب گردد. اتصالات اسپیس فریم نیز در محکم کردن شاخه‌های اسپیس و دوام سازه بسیار موثر است.

قیمت اجاره اسپیس

اغلب غرفه داران برای غرفه سازی با اسپیس به دنبال مراکز تولید کننده اسپیس با قیمت ارزان هستند. از جمله مواردی که بر قیمت اجاره و فروش اسپیس تاثیر گذار است مواد اولیه ای است که در ساخت آن به کار رفته است. از دیگر مواردی که می تواند بر قیمت اجاره اسپیس تاثیرگذار باشد، نحوه نصب اسپیس، اتصالات اسپیس فریم است که باید توسط متخصصین این حوزه انجام شود. قیمت اجاره سازه‌های نمایشگاهی بر مبنای نرخ اسپیس‌فریم مشخص می‌گردد.

هم چنین غرفه داران می‌توانند با اجاره اسپیس فریم در هزینه‌های خود تا حد زیادی صرفه جویی داشته باشند. در زمان اجاره اسپیس فریم باید زمان اجاره اسپیس فریم، اجاره تجهیزاتی که برای نصب اسپیس فریم مورد نیاز است را در محاسبه نرخ اجاره اسپیس محاسبه کرد. بر حسب هزینه اسپیس‌فریم نمایشگاهی می‌توان قیمتی که باید بابت اجاره اسپیس پرداخت نمود را محاسبه کرد.

شما برای اینکه بتوانید با حداقل هزینه پروژه خود را به انجام برسانید بهتر است با کارشناسان مجرب ما تماس گرفته تا بتوانید در هزینه خود صرفه جویی کرده و بهترین پیشنهاد را از طرف مشاوران و کارشناسان خبره ما دریافت نمایید.

قیمت اسپیس 30در30 هر متر طول، سایت اسپیس فریم نرخ 1401 فروردین لطفا تماس بگیرید

قیمت سازه نورپردازی

اسپیس فریم دارای طرح‌های متنوعی است که در بازار عرضه می‌گردد. جنس اسپیس فریم از آهن است که با آبکاری به رنگ نقره‌ای تولید می‌شوند. نرخ اسپیس‌ فریم نورپردازی بر حسب اندازه‌ای که نصب آن انجام می‌شود می‌تواند متغیر باشد. طراحی اسپیس فریم به گونه‌ای است که بسیار سبک است و می‌توان به راحتی آن را حمل و جا به جا نمود. البته هر چقدر تعداد شاخه‌هایی که برای ساخت غرفه استفاده شود بیشتر باشد می‌تواند در قیمت نهایی این سازه تاثیرگذار باشد.

اسپیس فریم نورپردازی در سایز بندی‌های مختلفی تولید می‌شود و برحسب موادی که در ساخت این اسپیس فریم ها به کار برده می‌شود در قیمت فروش شاخه اسپیس فریم موثر است. نوع موادی که برای آبکاری اسپیس فریم نور پردازی استفاده می‎شود در قیمت تاثیرگذار است. انواع اسپیس به علت اینکه وزن بسیار سبکی که دارند به راحتی قابل حمل هستند و می‌توان در هر شرایط آب و هوایی از این اسپیس فریم  استفاده کرد. از انواع اسپیس فریم ها می‌توان برای ایجاد استیج، سن،  نمایشگاه و هم چنین برای نصب انواع تجهیزات نورپردازی مورد استفاده قرار داد.

قیمت اسپیس فریم نمایشگاهی

مراکز تولید کننده اسپیس فریم با فروش اسپیس فریم نمایشگاهی با کیفیت و با قیمت مناسب در تلاش هستند تا نیاز مشتریان غرفه دار را تامین نمایند. قیمت فریم نمایشگاهی بر حسب قیمت هر متر اسپیس فریم  و یا شاخه محاسبه می شود. قیمت اسپیس فریم نمایشگاهی با وزن آن ارتباط مستقیمی دارد. البته باید این نکته را در نظر گرفت که قیمت هر متر اسپیس فریم آبکاری شده و بدون آبکاری متفاوت است. در صورتی که صاحبان نمایشگاه برای غرفه سازی با اسپیس تصمیم به اجاره و یا خرید آن را داشته باشند باید با مراکز تولید کننده اسپیس تماس 09125759331 بگیرند. هر چه تعداد شاخه‌هایی که برای ایجاد سقف اسپیس فریم مورد نیاز است بیشتر باشد، پس باید قیمت بالاتری نیز پرداخت کرد. هم چنین می توان با خرید اسپیس به صورت عمده از تخفیف بالاتری برخوردار شد.

قیمت هر متر اسپیس فریم

قیمت هر متر اسپیس فریم بسیار پایین است و می توان با استفاده از اسپیس فریم فضای نمایشگاهی مورد نیاز غرفه سازی را ایجاد کرد. اسپیس فریم های نمایشگاهی به دلیل نوع موادی که در ساخت آن ها به کار رفته است این امکان را دارند که مجددا به عنوان اسپیس دست دوم برای غرفه سازی استفاده شوند. اسپیس فریم به نسبت سایر سازه های فلزی دیگر از قیمت پایین تری برخوردار است که موجب می شود اکثر نمایشگاه داران از آن استفاده کنند. در ضمن قابلیت ایجاد سازه های اسپیس فریم به نسبت مواد اولیه ای که در ساخت اسپیس فریم به کار برده می شود بسیار مناسب است. با استفاده از آن می توان به راحتی در هر مکانی برای ایجاد غرفه از آن استفاده کرد.

اتصالاتی که برای محکم کردن اسپیس فریم از آن استفاده می شود نیز بر هزینه اسپیس نمایشگاهی موثر است. از دیگر عومالی که بر قیمت این سازه تاثیرگذار است ابعاد اسپیس فریم است که هر چقدر این ابعاد از کیفیت بالاتری برخوردار باشد در قیمت نهایی اسپیس فریم موثر است. در ضمن قطر سازه های اسپیس فریم نیز یک عامل تعیین کننده بر کیفیت و میزان استحکامی است که برای ساخت اسپیس مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت اسپیس تبلیغاتی

اسپیس فریم یک ابزاری است که برای راه اندازی نمایشگاه های تبلیغاتی از آن استفاده می شود. به دلیل وزن بسیار سبکی که دارد، از آن می توان به راحتی در هر مکانی استفاده کرد. قیمت اسپیس نمایشگاهی بر اساس هزینه هر متر اسپیس‌فریم حساب می شود. توسط اسپیس فریم می توان انواع غرفه های نمایشگاهی، استیج، تابلو بنر، سالن های نمایشگاهی را ایجاد کرد. اسپیس با داشتن ویژگی هایی از جمله کیفیت بالای مواد اولیه، سبکی وزن، قابلیت جابه جایی راحت و امکان نصب آن در هر مکانی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. در ضمن اسپیس را می توان با اتصالات اسپیس فریم بسیار راحت به یکدیگر وصل کرد.

قیمت اسپیس تبلیغاتی به گونه ای است که می توان از آن برای ساخت انواع غرفه های نمایشگاهی استفاده کرد. اسپیس فریم به خاطر مقاومت بسیار بالا می تواند فشارهای وارده را به خوبی تحمل کند. قیمت اسپیس فریم علاوه بر اینکه از تنوع بالایی برخوردار است در عین حال از تنوع بسیار بالایی برخوردار است که می توان برای غرفه سازی از آن استفاده کرد. در ضمن اسپیس فریم را می توان در صنایع تولیدی و خدماتی برای انجام امور تبلیغاتی مورد استفاده قرار داد.قیمت اسپیس تبلیغاتی با توجه به سازه ای که شما میخواهید در راستای تبلیغات استفاده نمایید بسیار مهم میباشد.قیمت اسپیس تبلیغاتی سهم بسزایی در قیمت نهایی کار تبلیغاتی شما دارد.

قیمت اسپیس فریم کرو (منحنی)

قیمت غرفه نمایشگاهی

شرکت های تولید کننده غرفه های نمایشگاهی با تولید سازه های نمایشگاهی با قیمت ارزان و با کیفیت بالا توانسته اند سهم بسیار بزرگی را در فروش اسپیس فریم نمایشگاهی داشته باشند. اسپیس فریم با نرخ مناسب برای غرفه سازی با در فضای باز و بسته مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت هر متر اسپیس فریم وابسته به قیمت متریالی است که برای ساخت آن مورد استفاده قرار می گیرد. در ضمن هزینه اسپیس فریم به وزن آن نیز مربوط است. هرچه وزن آن بالاتر رود نرخ واحد نیز بیشتر میگردد. هم چنین اجرت اسپیس با موادی که برای آبکاری فرم به کار برده می شود نیز ارتباط مستقیمی دارد. در صورتی که غرفه داران بخواهند از تخفیف بالایی برخوردار باشند می توانند با مراجعه به مراکز تولید کننده اسپیس فریم ازخرید عمده استفاده کنند.

لیست قیمت اسپیس کرو یا منحنی 1402

قیمت اسپیس متری

در این پارگراف میخواهم نحوه دیگر محاسبه بهای تمام شده فاکتور را برای شما شرح بدهم.یکی دیگر از روش های محاسبه به روش متری میباشد.در این روش در فاکتور فقط متراژ به صورت کلی آورده میشود.به این نحو که تمام شاخه ها بر حسب متر طول محاسبه میگردد.مثلا شما 100 عدد شاخه 3 متری و 50 عدد شاخه 2 متری خریداری میکنید.در این صورت در فاکتوری که به صورت متری صادر میگردد متراژ کل میشود 400 متر.در روش متری متراژ کل سازه های مصرفی در پروژه لحاظ میگردد.صورت دیگر به این صورت است که میتوان صورت درخواستی خرید شما را بر حسب شاخه به متر تبدیل نمود.در این روش حساب شما دیگر درگیر تعداد شاخه نمی باشید و متراژ کلی مورد ملاک میباشد.

قیمت خرید اسپیس فریم

حال میخواهیم به موضوع قیمت خرید بپردازیم.در مواقعی که شما قصد این را دارید که سازههای خود را به فروش برسانید این مبحث مطرح میگردد.روش ارزش گذاری برای خرید به این منوال میباشد که سازه شما باید توسط کارشناسان مورد ارزیابی قرار گیرد.بعد از انجام کارشناسی و تعیین ارزش سازه مبلغ خرید به شما اعلام میگردد.شرکت ما نسبت به خرید محصولات خود که مشتریان عرضه نموده متعهد میباشد.تمامی مشتریان عزیز میتوانند جهت فروش اجناس خریداری شده از ما با ما تماس بگیرند.

همچنین میتوانید از صفحه اینستاگرام شرکت ما بازدید نمایید.

Facebook
WhatsApp
LinkedIn
Telegram
Print