اسپیس فریم

اسپیس فریم جهت استفاده برای سازه های مختلفی ، اعم از سازه های نمایشگاهی ، غرفه ، سالن و بنر می باشد که بر اساس یک سری اصول خاص معماری و مهندسی برای تولید یک سازه هندسی شکل گرفته است .  اسپیس فریم یک شکل هندسی سازمان یافته است که از استحکام بالایی برخوردار بوده و سبک و قابل استفاده جهت انواع سازه های مستحکم  و با دوام و درعین حال زیبا می باشد .

قاب بنر اسپیس فریم

از طراحی و ساخت سازه های مبتدی تا پیشرفته

اسپیس فریم از طراحی گرفته ، تا ساخت سازه های مبتدی و پیشرفته را برای شما فراهم می کند .

با گذشت زمان نیاز به سازه های سبک و با استحکام ، بیشتر احساس می شود . امروزه با مدرنیته شدن ابزار ها و سازه ها ، استفاده از وسیله ای که بتوان همه نیاز های ساخت یک سازه را فراهم کند ، مد نظر همه ی تولیدکنندگان و مصرف کنندگان می باشد .

با پیشرفت تکنیک ها و  سازه های ساختمانی ، نیاز به کارایی و اقتصادی ، زیبایی ، سبک بودن مواد مورد استفاده در سازه ها بیشتر می شود که اسپیس فریم قادر به پاسخگویی به همه ی این نیاز ها می باشد و اجرای طرح های مورد نظر را به طور موقت یا دائم ایجاد می کند .

ویژگی اسپیس فریم و انواع آن

قاب بنر و اسپیس فریم شکلی کارآمد و موثر از سازه های فلزی هستند که حالات مختلفی دارند ، مسطح و یا خمیده هستند که نوع شکل آن ها بر اساس خواست مصرف کننده ، تعیین شده و همچنین نوع کارایی که این سبک سازه ، برای نمایشگاه یا غرفه باشد نیز توسط مشتری انتخاب می شود. و دارای اندازه های مختلف و تنوع در سبک سازه می باشد که بر اساس طرح مورد نظر و برای اجرای آن در محیط به کار گرفته می شود که از کارایی بسیار بالایی برخوردار است و در عین حال به علت کم وزن بودن امکان جابجایی و اجرای  سریع طرح را فراهم می کند و همین امر استفاده از آن را آسان و اثر بخش کرده است .

اسپیس فریم ها دارای ویژگی خاص و منحصر بفردی می باشند که برای غرفه و نمایشگاه و بنر به کار گرفته می شود که وجود این ویژگی ها باعث شده تا سازه ای خاص و مستحکم ، طراحی و به اجرا در بیاید .

اسپیس فریم در اندازه های مختلف (کوچک و بزرگ) و قابلیت استحکام بالا ، قابل استفاده در صنعت سازه های پیشرفته و مدرن در نمایشگاه و غرفه می باشد که با مقاومت بالا در برابر فشار وارده بر سازه ، ساخته و ارائه گردیده است .

مزیت های اسپیس فریم

1- کارایی جهت استفاده ی هر نوع سازه ی موقت و دائم بر اساس خواست مشتری

2- استحکام و دوام بالا در برابر فشار وارده بر سازه

3- زیبایی و شکیل بودن نمای سازه

4- سبک ، کم وزن و مقاومت بالا

5- قابلیت اجرای سریع و آسان

6- اقتصادی و به صرفه بودن

کاربرد های اسپیس فریم

اسپیس فریم یک ساختار هندسی سازمان یافته است که برای ساختار های مختلفی کاربرد دارد :

– جهت استفاده در ساخت نمایشگاه بر اساس طرح ارائه شده

– جهت استفاده در ساخت و ساز غرفه ها

– استفاده در انواع بنر های تبلیغاتی

– استفاده در معماری مدرن جهت ارائه ی مد و زیبایی سازه

محصول و مواد مورد استفاده در اسپیس فریم

به کارگیری مواد و محصولات مرغوب ، بر اساس استاندارد ها و اصولی که در طراحی مد نظر قرار داده شده ، باعث شده تا اسپیس فریم با کیفیت ، جهت ساخت سازه ها ارائه داده شود .

و هرچه به کار گیری مواد مورد نظر ، مرغوب تر باشد سازه ی ما اعم از سازه های نمایشگاه و غرفه و ….. با کیفیت تر خواهد بود .

قیمت اسپیس فریم و قاب بنر

همان طور که می دانیم اسپیس فریم ها جهت ساخت قاب بنر نیز استفاده می شود که در عین مقاومت بالا و استحکام ، زیبایی خاصی به جلوه ی بنرها می بخشد و معمولا با قیمتی مناسب و پایین مورد استفاده قرار می گیرد و ماده ی اصلی به کار گرفته شده در آن ، لوله می باشد که در کارخانه ها تولید می شود و مواد استفاده شده ، مرغوب بوده تا در نهایت لوله و اتصالاتی با کیفیت برای تولید یک اسپیس فریم ارائه داده شود .

این نکته حائز اهمیت است که هرچه قیمت لوله های تولیدی افزایش و یا کاهش یابد  به دنبال آن قیمت اسپیس فریم نیز افزایش و یا کاهش می یابد .

در هر صورت می توان گفت که ارائه یک اسپیس فریم با کیفیت و استاندارد ، قیمت ندارد چرا که علاوه بر استحکام و زیبایی ، موجبات ایمن سازی را فراهم می کند  که معمولا متناسب با مقاومت و زیبایی ، با قیمتی متعادل و نازل ارائه می شود .

استاندارد های اسپیس فریم

گروه تولیدی اسپیس فریم برای تولید یک محصول متناسب و مستحکم ، اصول و قواعدی را تحت عنوان استاندارد ، رعایت می کنند تا سازه های مورد نظر با استاندارد بالا طراحی ، و مورد استفاده قرار می گیرد چرا که کیفیت اصل مهمی در ساخت سازه های متشکل از اسپیس فریم می باشد .

فروش و اجاره قاب بنر اسپیس فریم

شرکت تولید کننده ، معمولا آن را به دو روش : فروش و اجاره ، ارائه می دهد که براساس خواست مصرف کنندگان ، برای فروش یا اجاره قیمت گذاری می شوند که هرکدام از آنها مزایایی دارد که خواسته  و بودجه ی مشتری استفاده از فروش و یا اجاره را تعیین می کند .

اجاره ی اسپیس فریم و قاب بنر میتواند با کمترین هزینه در کوتاه ترین زمان برای هر طرحی که مد نظر ما است صورت گیرد که می توان با اجاره ، استفاده از سازه های مستحکم و زیبا را تجربه کرد و در صورت نیاز میتوان با قیمتی مناسب آن را خریداری کرد .

در نهایت گروه تولیدی قاب بنر اسپیس فریم با ارائه و طراحی اسپیس فریم با کیفیت ، و تاکید بر رعایت   .استاندارد ها و اصول و قوانین مد نظر ، سعی دارد تا کارایی و کیفیت ، به بهترین شکل ارائه شوند

جهت مشاوره در باب خرید قاب بنر و لیست قیمت قاب بنر می‌توانید با شماره تلفن 09125759331 تماس حاصل فرمایید.

[تعداد: 5    میانگین: 5/5]
کانال اسپیس فریم