قاب بنر نمایشگاهی

اسپیس فریم جهت استفاده برای سازه های مختلفی، اعم از سازه‌های نمایشگاهی، غرفه، سالن و  قاب بنر می‌باشد که بر اساس یک سری اصول خاص معماری و مهندسی برای تولید یک سازه هندسی شکل گرفته است. اسپیس فریم یک شکل هندسی سازمان یافته است که از استحکام بالایی برخوردار بوده و سبک و قابل استفاده جهت انواع سازه‌های مستحکم  و با دوام و درعین حال زیبا می باشد.

 

فهرست محتوا

فروش و اجاره قاب بنر اسپیس فریم

شرکت تولید کننده ، معمولا آن را به دو روش: فروش و اجاره، ارائه می دهد که براساس خواست مصرف کنندگان ، برای فروش یا اجاره قیمت گذاری می‌شوند که هرکدام از آنها مزایایی دارد که خواسته  و بودجه‌ی مشتری استفاده از فروش و یا اجاره را تعیین می کند.

اجاره‌ی اسپیس بنر می‌تواند با کمترین هزینه در کوتاه‌ترین زمان برای هر طرحی که مد نظر ما است صورت گیرد که می توان با اجاره، استفاده از سازه‌های مستحکم و زیبا را تجربه کرد و در صورت نیاز میتوان با قیمتی مناسب آن را خریداری کرد .

در نهایت گروه تولیدی قاب بنر اسپیس فریم ( قاب بنر تبلیغاتی ) با ارائه و طراحی اسپیس فریم با کیفیت، و تاکید بر رعایت استاندارد ها و اصول و قوانین مد نظر، سعی دارد تا کارایی و کیفیت، به بهترین شکل ارائه شوند.

قاب بنر اسپیس فریم

از طراحی قاب بنر دیواری و ساخت سازه های مبتدی تا پیشرفته

اسپیس فریم از طراحی گرفته ، تا ساخت سازه های مبتدی و پیشرفته را برای شما فراهم می کند .

با گذشت زمان نیاز به سازه های سبک و با استحکام ، بیشتر احساس می شود . امروزه با مدرنیته شدن ابزار ها و سازه ها، استفاده از وسیله ای که بتوان همه نیاز های ساخت یک سازه را فراهم کند ، مد نظر همه ی تولیدکنندگان و مصرف کنندگان می‌باشد .

با پیشرفت تکنیک ها و  سازه های ساختمانی، نیاز به کارایی و اقتصادی، زیبایی، سبک بودن مواد مورد استفاده در سازه ها بیشتر می شود که اسپیس فریم قادر به پاسخگویی به همه ی این نیاز ها می باشد و اجرای طرح های مورد نظر را به طور موقت یا دائم ایجاد می کند.

ویژگی قاب اسپیس

قاب اسپیس شکلی کارآمد و موثر از سازه‌های فلزی هستند که حالات مختلفی دارند، مسطح و یا خمیده هستند که نوع شکل آن ها بر اساس خواست مصرف کننده، تعیین شده و همچنین نوع کارایی که این سبک سازه، برای نمایشگاه یا غرفه باشد نیز توسط مشتری انتخاب می شود. و دارای اندازه های مختلف و تنوع در سبک سازه می باشد که بر اساس طرح مورد نظر و برای اجرای آن در محیط به کار گرفته می شود که از کارایی بسیار بالایی برخوردار است و در عین حال به علت کم وزن بودن امکان جابجایی و اجرای  سریع طرح را فراهم می کند و همین امر استفاده از آن را آسان و اثر بخش کرده است.

اسپیس فریم ها دارای ویژگی خاص و منحصر بفردی می باشند که برای غرفه سازی و نمایشگاه و بنر به کار گرفته می شود که وجود این ویژگی ها باعث شده تا سازه ای خاص و مستحکم ، طراحی و به اجرا در بیاید .

اسپیس فریم در اندازه های مختلف (کوچک و بزرگ) و قابلیت استحکام بالا ، قابل استفاده در صنعت سازه های پیشرفته و مدرن در نمایشگاه و غرفه می باشد که با مقاومت بالا در برابر فشار وارده بر سازه ، ساخته و ارائه گردیده است .

مزیت های اسپیس بنر ( قاب بنر)

کارایی جهت استفاده ی هر نوع سازه ی موقت و دائم بر اساس خواست مشتری

  1. استحکام و دوام بالا در برابر فشار وارده بر سازه
  2. زیبایی و شکیل بودن نمای سازه
  3. سبک ، کم وزن و مقاومت بالا
  4. قابلیت اجرای سریع و آسان
  5.  اقتصادی و به صرفه بودن

کاربرد های قاب بنر تبلیغاتی

قاب بنر تبلیغاتی یک ساختار هندسی سازمان یافته است که برای ساختار های مختلفی کاربرد دارد :

  • جهت استفاده در ساخت نمایشگاه بر اساس طرح ارائه شده
  • جهت استفاده در ساخت و ساز غرفه ها
  • استفاده در انواع بنر های تبلیغاتی
  • استفاده در معماری مدرن جهت ارائه ی مد و زیبایی سازه

محصول و مواد مورد استفاده در قاب بنر دیواری

به کارگیری مواد و محصولات مرغوب ، بر اساس استاندارد ها و اصولی که در طراحی مد نظر قرار داده شده ، باعث شده تا اسپیس فریم با کیفیت ، جهت ساخت سازه ها ارائه داده شود .

و هرچه به کار گیری مواد مورد نظر ، مرغوب تر باشد سازه ی ما اعم از سازه های نمایشگاه و غرفه و ….. با کیفیت تر خواهد بود .

قیمت اسپیس فریم و قاب بنر

همان طور که می دانیم اسپیس فریم ها جهت ساخت قاب بنر نیز استفاده می شود که در عین مقاومت بالا و استحکام ، زیبایی خاصی به جلوه ی بنرها می بخشد و معمولا با قیمتی مناسب و پایین مورد استفاده قرار می گیرد و ماده ی اصلی به کار گرفته شده در آن ، لوله می باشد که در کارخانه ها تولید می شود و مواد استفاده شده ، مرغوب بوده تا در نهایت لوله و اتصالاتی با کیفیت برای تولید یک اسپیس فریم ارائه داده شود .

این نکته حائز اهمیت است که هرچه قیمت لوله های تولیدی افزایش و یا کاهش یابد  به دنبال آن قیمت اسپیس فریم نیز افزایش و یا کاهش می یابد .

در هر صورت می توان گفت که ارائه یک اسپیس فریم با کیفیت و استاندارد ، قیمت ندارد چرا که علاوه بر استحکام و زیبایی ، موجبات ایمن سازی را فراهم می کند  که معمولا متناسب با مقاومت و زیبایی ، با قیمتی متعادل و نازل ارائه می شود .

قاب بنر استاندارد 

گروه تولیدی اسپیس فریم برای ساخت قاب بنر  متناسب و مستحکم ، اصول و قواعدی را تحت عنوان استاندارد ، رعایت می کنند تا سازه های مورد نظر با استاندارد بالا طراحی ، و مورد استفاده قرار می گیرد چرا که کیفیت اصل مهمی در ساخت سازه های متشکل از اسپیس فریم می باشد .