فروش اسپیس

شرکت تولیدی اسپیس فریم با تولید سازه اسپیس فرم و فروش اسپیس فریم با قیمت ارزان، اسپیس فریم نمایشگاهی را با قیمت ارزان ارائه میدهد. اسپیس فریم نمایشگاهی با قیمت ارزان سازه‌ای برای ساخت غرفه اسپیس فریمی ارزان قیمت می‌باشد. قیمت هر متر اسپیس بستگی به قیمت متریال ساخت اسپیس دارد. قیمت اسپیس با وزن اسپیس رابطه مستقیم دارد. قیمت اسپیس آبکاری شده و بدون آبکاری متفاوت است. اسپیس با قیمت ارزان و کیفیت بالا در این تولیدی موجود است. قیمت اسپیس به صورت عمده با قیمت اسپیس به صورت خورده تفاوت دارد. خرید اسپیس فریم در کرج و تهران امکان پذیر می‌باشد.

فروش اسپیس

فروش اسپیس

شرکت اسپیس فریم قیمت اسپیس را با قیمت ارزان ارائه می‌دهد. شرکت اسپیس فریم از سال 1385 در زمینه تولید و فروش اسپیس فرم فعالیت دارد و  آماده عرضه و فروش اسپیس فریم می‌باشد. شما برای سفارش اسپیس فریم می‌توانید با مشاهده لیست ابعاد اسپیس فریم ها و لیست قیمت اسپیس فریم بهترین اسپیس فریم مرتبط با کار خود را در قسمت فروش اسپیس فرم سفارش دهید.

نحوه تولید

برای آشنایی بیشتر از نحوه تولید اسپیس فریم شما می‌توانید از کارخانه تولید اسپیس فریم دیدن نمایید. اکنون سفارش اسپیس فریم خود را در قسمت فروش اسپیس فریم نمایشگاهی ثــبت نمایید. تا بهترین نوع اسپیس فریم را در کمترین زمان ارسال نماییم.

غرفه اسپیس فضای باز و داخل سالن دارای مزیتهای زیر میباشند :

نصب سریع

قیمت ارزان

مقاومت بالا در برابر هر نوع آب و هوا

به همین دلیل نسبت به دیگر سازه های نمایشگاهی جایگاه ویژه ای را دارا می باشند.

فروش اسپیس تهران

شرکت تولیدی اسپیس فریم با مواد اولیه مرغوب در ساخت اسپیس فریم درتهران و کرج، اسپیس فریم را با قیمت ارزان برای خرید محیا نموده است. گروه اسپیس فریم در تهران و کرج آماده فروش اسپیس می‌باشد. خرید اسپیس ارزان قیمت در تهران و کرج در کمترین زمان و قیمت را از ما بخواهید. ارائه اسپیس ارزان قیمت در کرج و تهران و دیگر شهرهای کشور مقدور می‌باشد. قیمت هر متر اسپیس با نوع مواد به کار رفته در اسپیس تعیین می‌گردد. قیمت هر متر اسپیس بر حسب متر طول می‌باشد. نوع آبکاری اسپیس در قیمت هر متر اسپیس تاثیر مستقیم دارد. برای اطلاع ار قیمت خرید اسپیس با قسمت فروش اسپیس نمایشگاهی تماس بگیرید.

فعالیت ما به دو بخش تقسیم میشود:

1- فروش اسپیس فریم( آبکاری شده و رنگ کوره ای)

2- اجاره اسپیس فریم

فروش اسپیس فریم

فروش اسپیس فریم

کیفیت ساخت اسپیس فریم:

در تولید اسپیس فریم، ما از بهترین نوع لوله و مفتول استفاده می‌کنیم. اسپیس فریم های تولیدی شرکت تولیدی اسپیس فریم کرج دارای بالاترین سطح کیفیت و ارزان ترین قیمت در قبال اسپیس فریم های موجود در بازار می‌باشند. گروه اسپیس فریم کرج یکی از شرکت های اسپیس سازان محسوب می‌شود. شرکت اسپیس فریم با عرضه اسپیس در کرج ،تهران ، شهریار ، ملارد و تمامی شهرهای کشور آماده عرضه اسپیس نمایشگاهی می‌باشد.

اجاره اسپیس فریم:

شرکت اسپیس فریم کرج، اسپیس را به صورت اجاره ای نیز عرضه مینماید.

(2) با اجاره اسپیس فریم بیش تر از 1000 متراز تخفیف 10 درصدی ما بهرمند خواهید شد.

(3) اگر به غیر از ابعاد اسپیس فریم  ذکر شده، اسپیس فریم با ابعاد دیگرمد نظرتان است با مدیر فروش ارتباط برقرار کنید.

(4) هزینه نصب اسپیس فریم به صورت توافقی می باشد.

 فروش اسپیس نمایشگاهی، ارسال و نصب آن در تمام نقاط کشور امکان پذیر می‌باشد.

اسپیس فریم سازه ای نوین در صنعت غرفه سازی با قیمت ارزان می‌باشد. که گروه نولید اسپیس فریم با نصب سریع اسپیس فریم با قیمت ارزان در کرج و تهران آمادگی نصب اسپیس فریم را دارا می‌باشد. گروه اسپیس فریم با دسترسی آسان به شهر های کرج و تهران در حداقل زمان اسپیس فریم را اجرا می‌نماید. قیمت اسپیس به روز می‌باشد بنابراین برای اطلاع از لیست قیمت اسپیس با ما در تماس باشید. آخرین لیست قیمت اسپیس را از تولیدی اسپیس فریم بخواهید.

فروش اسپیس فریم

فروش اسپیس فریم

انواع مدل های تولیدی

تولیدی اسپیس فریم با ساخت انواع اسپیس در اندازه های مختلف آماده همکاری می باشد. این شرکت با عرضه مستقیم در سطح کشور، توانسته است تمام اسپیس های مورد نیاز نمایشگاه داران و سایر مشاغلی که نیاز به نصب اسپیس دارند را فرهم نماید.

فروش اسپیس فرم بر حسب قیمت هر متر اسپیس فریم محاسبه می شود. هر چقدر تعداد شاخه ها و متراژ کاربردی در تولید فضای غرفه بیشتر باشد، قیمت نهایی پرداختی بالاتر است.

نمایندگی های فروش اسپیس‌فریم، محصولات خود را به صورت مستقیم به مشتریان عرضه می کنند. فروش اسپیس شامل شاخه های تولیدی اسپیس فریم به همراه بست های اتصالی آن است. البته این بست ها در نوع پروانه ای تولید می شوند که قابلیت نصب را در حالت های مختلفی دارند.

هرچند خود اسپیس فریم تنوع مدلی بسیار بالایی دارد که می توان از آن در تمام فضاها استفاده کرد. البته این امکان نیز وجود دارد که مشتریان بر حسب نیاز خود، اسپیس فریم مخصوص را سفارش دهند. مشتریان می توانند با خرید اسپیس به صورت مستقیم از نمایندگی های فروش از قیمت مناسب تری برخوردار شوند.

البته این نکته را باید در نظر گرفت که قیمت اسپیس فریم نمایشگاهی علاوه بر متراژ به متریال استفاده شده در ساخت آن نیز بستگی دارد.

مرکز خرید اسپیس فریم

اگر به دنبال مرکز خرید اسپیس میباشید شرکت ما یکی از مراکز خرید و فروش اسپیس فرم میباشد. البته مانند کالاهای دیگه این سازه دارای مرکز خرید و مرکز فروش مکانی نمیباشد. ولی میتوان اذعان داشت مرکز خرید اسپیس و مرکز فروش اسپیس فریم نمایشگاهی در ملارد کرج میباشد. البته شرکت های مختلفی در کشور به تولید و ساخت اسپیس فریم مشغول هستند. اکثر این شرکت ها در کرج،تهران و ملارد واقع شده اند. این شرکت ها و مراکز فروش آمادگی تولید و عرضه انواع مختلف اسپیس را دارند. مشتریان می توانند به مراکز خرید اسپیس مراجعه نمایند و اسپیس مناسب کار خود را تهیه نمایند.

عاملی که در انتخاب مشتری تاثیرگذار است، قیمت فروش است. مشتری می تواند با بررسی قیمت هر شاخه اسپیس اقدام به خرید کند. صاحبان نمایشگاه ها و غرفه داران برای غرفه سازی با اسپیس،  می بایست با در نظر گرفتن فضای نمایشگاه و ابعاد غرفه ها اقدام به سفارش اسپیس مورد نیاز خود کنند.

هم چنین در بسیاری از مراکز خرید دو نوع اسپیس فریم برای فروش وجود دارد:

اسپیس فریم آبکاری

اسپیس فریم رنگی

نوع آبکاری شده اسپیس ضد زنگ است. نوع آبکاری دارای دوام و پایداری بیشتری نسبت به نوع رنگ شده آن می باشد.در ضمن اسپیس آبکاری قابلیت آبکاری مجددرا دارا میباشد. تنوع اندازه و ابعاد اسپیس فریم محدودیت استفاده از آن را کاهش نمی دهد. از این سازه می توان در همه ی فضاها استفاده کرد. صاحبان نمایشگاه می توانند در هر شرایط آب و هوایی از سازه های فلزی اسپیس فریم استفاده نمایند. و به راحتی غرفه های نمایشگاه را راه اندازی نمایند.

فروش اسپیس فریم

فروش اسپیس فریم

خرید اینترنتی اسپیس فریم

مرکز تولیدی اسپیس فریم با تولید و عرضه اسپیس فریم های استاندارد ،با قیمت مناسب نیاز غرفه دارن را برطرف می نمایند. صاحبان نمایشگاه ها می توانند برای خرید اسپیس های مورد نیاز به راحتی به سایت نمایندگی های خرید اسپیس‌ فریم مراجعه کنند. از طریق وب سایت می توانند لیست قیمت خرید اسپیس را بررسی نمایند.

البته صاحبان نمایشگاه می توانند با خرید اینترنتی از نمایندگی فروش هم در وقت و هم در هزینه خود صرفه جویی کنند. علاوه بر این موارد، از این طریق می توانند محصولی را تهیه کنند که دارای ضمانت کالا و کیفیت عالی است. از دیگر مزایایی که می توان برای خرید اینترنتی بیان کرد، این است که مشتری می تواند از طریق وب سایت تمام نمونه های اسپیس را بررسی کند. با بررسی انواع اسپیس  هم به لحاظ متریال و هم به لحاظ قیمت، می تواند بهترین انتخاب را با صرف کمترین زمان انجام دهد.

فروش اسپیس فریم دست دوم

قیمت هر شاخه اسپیس بر اساس مواد اولیه آن می تواند متفاوت باشد. صاحبان کسب و کار می توانند با نمایندگی های فروش اسپیس ارتباط برقرار کنند و از قیمت دقیق آن مطلع شوند.

ولی برخی از مشتریان برای غرفه سازی با اسپیس به دنبال اسپیس دست دوم هستند. مراکز تولیدی اسپیس با در نظر گرفتن نیاز بازار، با فروش اسپیس دست دوم و کارکرده توانسته است پاسخگوی نیاز مشتریان خود باشد.

اسپیس دست دوم به نسبت دارای قیمت کمتری است. البته هر چقدر متریال کاربردی در ساخت اسپیس بهتر و به لحاظ ساختاری سالم تر باشد، قیمت فروش آن نیز بالاتر می رود.

مزایای خرید

غرفه داران می توانند از طریق خرید اسپیس دست دوم در هزینه های خود صرفه جویی کنند و بتوانند با کیفیت نسبتا خوبی غرفه های خود را ایجاد کنند.

بسیاری از نمایندگان فروش اسپیس فریم دست دوم با دارا بودن مشاوران متخصص در این زمینه می توانند اطلاعات کاملی از قیمت و نوع متریال را در اختیار مشتریان قرار دهند.

فروش اسپیس فریم اصفهان

شرکت های تولید کننده اسپیس فریم در اصفهان بر مبنای تجربه و تخصص خود در این زمینه، اسپیس فریم های با کیفیتی را تولید می کنند. انواع مختلف اسپیس فریم های تولیدی از حداکثر استانداردهای لازم برای غرفه سازی برخوردار هستند. نمایندگی های فروش بر حسب نیاز مصرف کنندگان اقدام به عرضه اسپیس فریم هایی در بازار می نمایند که با اسپیس های بازار خارجی نیز هم ارز است.

تمام محصولات تولیدی اسپیس سازان از مواد با کیفیتی تولید می شوند که مورد تایید هستند.

نمایندگی های فروش اسپیس فرم در شهر اصفهان از نمونه های با کیفیت اسپیس برای ارسال به خارج از کشور نیز استفاده می کنند. شرکت های تولیدکننده اسپیس فریم در اصفهان فعالیت هایی از جمله: تولید اسپیس فریم، فروش اسپیس فریم، اجاره اسپیس فریم و نصب اسپیس را توسط متخصصین مجرب در این زمینه در شهر اصفهان انجام می دهند. صاحبان نمایشگاه می توانند با تماس برقرار کردن با این نمایندگی ها در اصفهان به صورت راحت غرفه های خود را راه اندازی کنند.

فروش اسپیس فریم در مشهد

 شرکت های نمایندگی اسپیس فریم در شهر مشهد با رعایت اصول استاندارد در جهت تولید و عرضه اسپیس های با کیفیت در سطح شهر فعالیت دارند. افراد و صاحبان کسب و کار می توانند برای تهیه این محصول به نمایندگی های فروش در سطح شهر مشهد مراجعه نمایند. اسپیس فریم از جمله ابزارهای اصلی نمایشگاهی است که برای ایجاد غرفه و فضاهای دلخواه در مشهد مورد استفاده قرار می گیرد.

با اسپیس فریم می توان تمام غرفه های نمایشگاهی، استیج های برنامه، ایستگاه های صلواتی مخصوص ویژه برنامه های محرم و سایر مراسم ها را در سطح شهر راه اندازی کرد. سازه های فلزی اسپیس فریم در شکل های مهندسی منظمی تولید می شوند که می توان از طریق آن فضاهای دلخواهی را ایجاد کرد.

از ویژگی های مهم اسپیس فریم می توان به اتصال آن اشاره کرد. اسپیس ها از طریق بست اسپیس فریم به راحتی و در کمترین زمان ممکن به یکدیگر وصل می شود. تنوع اندازه ای اسپیس فریم و امکان نصب کردن آن به صورت ساده کاملا مشکلات فضاسازی را در مکان های مختلف از بین برده است.

فروش اسپیس کرج

کارخانه های تولیدی اسپیس قریم در شهر کرج نیز وجود دارد. نمایندگی ها با تولید و فروش اسپیس فرم با کیفیت توانسته اند نیاز صاحبان نمایشگاه و غرفه داران را در کرج برطرف نمایند. فروش اسپیس فرم در شرکت های تولیدکننده اسپیس فریم بر اساس قیمت هر متر اسپیس فریم میباشد. در نهایت تعداد شاخه هایی است که مورد استفاده قرار می گیرد.

نمایندگی‌های فروش اسپیس فریم نمایشگاهی تمامی محصولات خود را از طریق وب سایت عرضه می‌کنند. صاحبان کسب و کار شهر کرج می توانند از طریق مراجعه به وب سایت و بررسی محصولات، اسپیس مناسب کار خود را تهیه نمایند.

البته تمامی خدمات لازم از جمله نصب و اتصال شاخه های اسپیس توسط متخصصین این حوزه انجام می شود. در صورتی که مشتری قصد خرید از طریق وب سایت کارخانه را داشته باشد، لازم است با گرفتن مشاوره از متخصص، شرکت اسپیس مناسب کار خود را انتخاب نماید.

شرکت با محاسبه قیمت هر متر اسپیس فریم برآورد کلی را انجام می دهد. و با احتساب خدمات نصب و راه اندازی، فاکتور فروش را به مشتری ارائه می کند. بعد از واریز مشتری، ارسال اسپیس فریم توسط خود شرکت انجام می شود. به این صورت که سازه ها توسط ترابری شرکت به محل شما ارسال میگردد. در ضمن در صورتی که نیاز به نصب سازه باشد نگران نباشید. از طرف شرکت این نیاز بر طرف گردیده است. متخصصین با تجربه برای نصب به محل فرستاده می شوند.

فروش اسپیس نمایشگاهی

اسپیس فریم به دلیل داشتن مزایای بسیار زیاد از جمله بهترین گزینه های انتخابی است. این سازه می تواند برای غرفه سازی و ایجاد فضای مناسب کاری مورد استفاده قرار می گیرد.

به همین خاطر شرکت های مختلف تولیدکننده اسپیس فریم زیادی در این زمینه فعالیت می کنند. همه آنها در تلاش هستند نیاز متقاضیان خود را تامین نمایند.

شرکت اسپیس فریم با تولید انواع مختلفی از این سازه می تواند برای مشتریان خود ویژگیهایی خاص داشته باشد. این شرکت این امکان را فراهم مینماید ،تا اسپیس مناسب و با کیفیت را از شرکت تهیه نمایید.

مقدار خرید اسپیس از طرف مشتریان به دلیل نصب راحت آن برای غرفه سازی بالا است. نمایندگان فروش برای ضمانت، از گارانتی خدمات تا یکساله برای مشتریان خود استفاده می کنند.

نمایندگی و مرکز فروش اسپیس

نمایندگی های فروش اسپیس نمایشگاهی با عرضه محصول به صورت عمده و با قیمت مناسب به مشتریان خود می توانند از سود بهتری برخوردار شوند. البته این نکته را باید مد نظر قرار داد که خرید اسپیس فریم نمایشگاهی در مرکز فروش به صرفه تر میباشد. برای افرادی که به صورت دائمی از اسپیس فریم استفاده می کنند،خرید بسیار مناسب است.

گروه تولیدی اسپیس فریم تمامی محصولات خود را به مشتریان خود با قیمت مناسب ارائه میدهد.این مرکز فروش اسپیس محصولات خود را با کیفیت تایید شده به بازار عرضه می کند. نمایندگی‌های مرکز فروش اسپیس فریم نمایشگاهی با داشتن کارخانه های تولیدی سازه های فلزی در خدمت مشتریان میباشند.این مراکز به صورت انبوه قادر هستند که در کمترین زمان ممکن سفارشات مشتریان خود را آماده نمایند. استفاده از مواد اولیه با کیفیت در ساخت سازه های فلزی اسپیس فریم از شاخصه های آن میباشد.هم چنین به کار بردن بهترین مواد آبکاری، فروش این محصول را در بازار بسیار شاخص کرده است.

جهت مشاوره در باب خرید اسپیس فریم و لیست قیمت اسپیس می‌توانید با شماره تلفن 09125759331 تماس حاصل فرمایید.