فروش اسپیس

شرکت تولیدی اسپیس فریم با تولید سازه اسپیس فرم و فروش اسپیس فریم با قیمت ارزان، اسپیس فریم نمایشگاهی را با قیمت ارزان ارائه میدهد. اسپیس فریم نمایشگاهی با قیمت ارزان سازه‌ای برای ساخت غرفه اسپیس فریمی ارزان قیمت می‌باشد. قیمت هر متر اسپیس بستگی به قیمت متریال ساخت اسپیس دارد. قیمت اسپیس با وزن اسپیس رابطه مستقیم دارد. قیمت اسپیس آبکاری شده و بدون آبکاری متفاوت است. اسپیس با قیمت ارزان و کیفیت بالا در این تولیدی موجود است. قیمت اسپیس به صورت عمده با قیمت اسپیس به صورت خورده تفاوت دارد. خرید اسپیس فریم در کرج و تهران امکان پذیر می‌باشد.

فهرست محتوا

شرکت اسپیس فریم قیمت اسپیس را با قیمت ارزان ارائه می‌دهد. شرکت اسپیس فریم از سال 1385 در زمینه تولید و فروش اسپیس فرم فعالیت دارد و  آماده عرضه و فروش اسپیس فریم می‌باشد. شما برای سفارش اسپیس فریم می‌توانید با مشاهده لیست ابعاد اسپیس فریم ها و لیست قیمت اسپیس فریم بهترین اسپیس فریم مرتبط با کار خود را در قسمت فروش اسپیس فرم سفارش دهید.

نحوه تولید

برای آشنایی بیشتر از نحوه تولید اسپیس فریم شما می‌توانید از کارخانه تولید اسپیس فریم دیدن نمایید. اکنون سفارش اسپیس فریم خود را در قسمت فروش اسپیس فریم نمایشگاهی ثــبت نمایید. تا بهترین نوع اسپیس فریم را در کمترین زمان ارسال نماییم.

فروش اسپیس فریم
غرفه اسپیس فضای باز و داخل سالن دارای مزیتهای زیر میباشند :
 • نصب سریع
 • قیمت ارزان
 • مقاومت بالا در برابر هر نوع آب و هوا
 • به همین دلیل نسبت به دیگر سازه های نمایشگاهی جایگاه ویژه ای را دارا می باشند.

فروش اسپیس تهران

شرکت تولیدی اسپیس فریم با مواد اولیه مرغوب در ساخت اسپیس فریم درتهران و کرج، اسپیس فریم را با قیمت ارزان برای خرید محیا نموده است. گروه اسپیس فریم در تهران و کرج آماده فروش اسپیس می‌باشد. خرید اسپیس ارزان قیمت در تهران و کرج در کمترین زمان و قیمت را از ما بخواهید. ارائه اسپیس ارزان قیمت در کرج و تهران و دیگر شهرهای کشور مقدور می‌باشد. قیمت هر متر اسپیس با نوع مواد به کار رفته در اسپیس تعیین می‌گردد. قیمت هر متر اسپیس بر حسب متر طول می‌باشد. نوع آبکاری اسپیس در قیمت هر متر اسپیس تاثیر مستقیم دارد. برای اطلاع ار قیمت خرید اسپیس با قسمت فروش اسپیس نمایشگاهی تماس بگیرید.

فعالیت ما به دو بخش تقسیم میشود:

 1.  فروش اسپیس فریم( آبکاری شده و رنگ کوره ای)
 2.  اجاره اسپیس فریم
کیفیت ساخت اسپیس فریم:

در تولید اسپیس فریم، ما از بهترین نوع لوله و مفتول استفاده می‌کنیم. اسپیس فریم های تولیدی شرکت تولیدی اسپیس فریم کرج دارای بالاترین سطح کیفیت و ارزان ترین قیمت در قبال اسپیس فریم های موجود در بازار می‌باشند. گروه اسپیس فریم کرج یکی از شرکت های اسپیس سازان محسوب می‌شود. شرکت اسپیس فریم با عرضه اسپیس در کرج ،تهران ، شهریار ، ملارد و تمامی شهرهای کشور آماده عرضه اسپیس نمایشگاهی می‌باشد.

اجاره اسپیس فریم:
 1. شرکت اسپیس فریم کرج، اسپیس را به صورت اجاره ای نیز عرضه مینماید.
 2.  با اجاره اسپیس فریم بیش تر از 1000 متراز تخفیف 10 درصدی ما بهرمند خواهید شد.
 3.  اگر به غیر از ابعاد اسپیس فریم  ذکر شده، اسپیس فریم با ابعاد دیگرمد نظرتان است با مدیر فروش ارتباط برقرار کنید.
 4. هزینه نصب اسپیس فریم به صورت توافقی می باشد.

 فروش اسپیس نمایشگاهی، ارسال و نصب آن در تمام نقاط کشور امکان پذیر می‌باشد.

اسپیس فریم سازه ای نوین در صنعت غرفه سازی با قیمت ارزان می‌باشد. که گروه تولید اسپیس فریم با نصب سریع اسپیس فریم نمایشگاهی با قیمت ارزان در کرج و تهران آمادگی نصب اسپیس فریم را دارا می‌باشد. گروه اسپیس فریم با دسترسی آسان به شهر های کرج و تهران در حداقل زمان اسپیس فریم را اجرا می‌نماید. قیمت اسپیس به روز می‌باشد بنابراین برای اطلاع از لیست قیمت اسپیس با ما در تماس باشید. آخرین لیست قیمت اسپیس را از تولیدی اسپیس فریم بخواهید.

انواع مدل های تولیدی

تولیدی اسپیس فریم با ساخت انواع اسپیس در اندازه های مختلف آماده همکاری می باشد. این شرکت با عرضه مستقیم در سطح کشور، توانسته است تمام اسپیس های مورد نیاز نمایشگاه داران و سایر مشاغلی که نیاز به نصب اسپیس دارند را فرهم نماید.

فروش اسپیس فرم بر حسب قیمت هر متر اسپیس فریم محاسبه می شود. هر چقدر تعداد شاخه ها و متراژ کاربردی در تولید فضای غرفه بیشتر باشد، قیمت نهایی پرداختی بالاتر است.

فروش اسپیس فریم

نمایندگی های فروش اسپیس‌فریم، محصولات خود را به صورت مستقیم به مشتریان عرضه می کنند. فروش اسپیس نمایشگاهی شامل شاخه های تولیدی اسپیس فریم به همراه بست های اتصالی آن است. البته این بست ها در نوع پروانه ای تولید می شوند که قابلیت نصب را در حالت های مختلفی دارند.

هرچند خود اسپیس فریم تنوع مدلی بسیار بالایی دارد که می توان از آن در تمام فضاها استفاده کرد. البته این امکان نیز وجود دارد که مشتریان بر حسب نیاز خود، اسپیس فریم مخصوص را سفارش دهند. مشتریان می توانند با خرید اسپیس به صورت مستقیم از نمایندگی های فروش از قیمت مناسب تری برخوردار شوند.

البته این نکته را باید در نظر گرفت که قیمت اسپیس فریم نمایشگاهی علاوه بر متراژ به متریال استفاده شده در ساخت آن نیز بستگی دارد.

اجاره اسپیس

مرکز خرید اسپیس فریم

اگر به دنبال مرکز خرید اسپیس میباشید شرکت ما یکی از مراکز خرید و فروش اسپیس فرم میباشد. البته مانند کالاهای دیگه این سازه دارای مرکز خرید و مرکز فروش مکانی نمیباشد. ولی میتوان اذعان داشت مرکز خرید اسپیس و مرکز فروش اسپیس فریم نمایشگاهی در ملارد کرج میباشد. البته شرکت های مختلفی در کشور به تولید و ساخت اسپیس فریم مشغول هستند. اکثر این شرکت ها در کرج،تهران و ملارد واقع شده اند. این شرکت ها و مراکز فروش آمادگی تولید و عرضه انواع مختلف اسپیس را دارند. مشتریان می توانند به مراکز خرید اسپیس مراجعه نمایند و اسپیس مناسب کار خود را تهیه نمایند.

عاملی که در انتخاب مشتری تاثیرگذار است، قیمت فروش است. مشتری می تواند با بررسی قیمت هر شاخه اسپیس اقدام به خرید کند. صاحبان نمایشگاه ها و غرفه داران برای غرفه سازی با اسپیس،  می بایست با در نظر گرفتن فضای نمایشگاه و ابعاد غرفه ها اقدام به سفارش اسپیس مورد نیاز خود کنند.

هم چنین در بسیاری از مراکز خرید دو نوع اسپیس فریم برای فروش وجود دارد:
 • اسپیس فریم آبکاری
 • اسپیس فریم رنگی

نوع آبکاری شده اسپیس ضد زنگ است. نوع آبکاری دارای دوام و پایداری بیشتری نسبت به نوع رنگ شده آن می باشد.در ضمن اسپیس آبکاری قابلیت آبکاری مجددرا دارا میباشد. تنوع اندازه و ابعاد اسپیس فریم محدودیت استفاده از آن را کاهش نمی دهد. از این سازه می توان در همه ی فضاها استفاده کرد. صاحبان نمایشگاه می توانند در هر شرایط آب و هوایی از سازه های فلزی اسپیس فریم استفاده نمایند. و به راحتی غرفه های نمایشگاه را راه اندازی نمایند.

خرید اینترنتی اسپیس فریم

اگر به دنبال خرید اینترنتی  میباشید شرکت ما یکی از مراکز خرید و فروش اسپیس فرم میباشد. البته مانند کالاهای دیگه این سازه دارای مرکز خرید و مرکز فروش مکانی نمیباشد. ولی میتوان اذعان داشت مرکز خرید اسپیس و مرکز فروش اسپیس فریم نمایشگاهی در ملارد کرج میباشد. البته شرکت های مختلفی در کشور به تولید و ساخت اسپیس فریم مشغول هستند. اکثر این شرکت ها در کرج،تهران و ملارد واقع شده اند. این شرکت ها و مراکز فروش آمادگی تولید و عرضه انواع مختلف اسپیس را دارند. مشتریان می توانند به مراکز خرید اسپیس مراجعه نمایند و اسپیس مناسب کار خود را تهیه نمایند.

عاملی که در انتخاب مشتری تاثیرگذار است، قیمت فروش است. مشتری می تواند با بررسی قیمت هر شاخه اسپیس اقدام به خرید کند. صاحبان نمایشگاه ها و غرفه داران برای غرفه سازی با اسپیس،  می بایست با در نظر گرفتن فضای نمایشگاه و ابعاد غرفه ها اقدام به سفارش اسپیس مورد نیاز خود کنند.

فروش اسپیس فریم دست دوم

قیمت هر شاخه اسپیس بر اساس مواد اولیه آن می تواند متفاوت باشد. صاحبان کسب و کار می توانند با نمایندگی های فروش اسپیس ارتباط برقرار کنند و از قیمت دقیق آن مطلع شوند.

ولی برخی از مشتریان برای غرفه سازی با اسپیس به دنبال اسپیس دست دوم هستند. مراکز تولیدی اسپیس با در نظر گرفتن نیاز بازار، با فروش اسپیس دست دوم و کارکرده توانسته است پاسخگوی نیاز مشتریان خود باشد.

اسپیس دست دوم به نسبت دارای قیمت کمتری است. البته هر چقدر متریال کاربردی در ساخت اسپیس بهتر و به لحاظ ساختاری سالم تر باشد، قیمت فروش آن نیز بالاتر می رود.

مزایای خرید

غرفه داران می توانند از طریق خرید اسپیس دست دوم در هزینه های خود صرفه جویی کنند و بتوانند با کیفیت نسبتا خوبی غرفه های خود را ایجاد کنند.

بسیاری از نمایندگان فروش اسپیس فریم دست دوم با دارا بودن مشاوران متخصص در این زمینه می توانند اطلاعات کاملی از قیمت و نوع متریال را در اختیار مشتریان قرار دهند.

فروش اسپیس فریم

مرکز فروش اسپیس فریم کرج

شرکت های تولید کننده اسپیس فریم در کرج بر مبنای تجربه و تخصص خود در این زمینه، اسپیس فریم های با کیفیتی را تولید می کنند. انواع مختلف اسپیس فریم های تولیدی از حداکثر استانداردهای لازم برای غرفه سازی برخوردار هستند. نمایندگی های فروش بر حسب نیاز مصرف کنندگان اقدام به عرضه اسپیس فریم هایی در بازار می نمایند که با اسپیس های بازار خارجی نیز هم ارز است.

تمام محصولات تولیدی اسپیس سازان از مواد با کیفیتی تولید می شوند که مورد تایید هستند.

نمایندگی ها و مراکز فروش اسپیس فرم در شهر کرج از نمونه های با کیفیت اسپیس برای ارسال به خارج از کشور نیز استفاده می کنند. شرکت های تولیدکننده اسپیس فریم در کرج فعالیت هایی از جمله: تولید اسپیس فریم، فروش اسپیس فریم، اجاره اسپیس فرم و نصب سازه را انجام می نمایند.

فروش اینترنتی اسپیس فریم

در بسیاری از موارد خرید اینترنتی اسپیس فریم، به صرفه تر از اجاره کردن آن است. مشتری می تواند به صورت آنلاین از خدمات فروش اینترنتی اسپیس فریم استفاده کند. سازه اسپیس فریم نسبت به سایر سازه های تبلیغاتی از قیمت مناسب تری برخوردار است. بنابراین بیشتر مشتریان برای راه اندازی نمایشگاه ها و یا نصب سازه های تبلیغاتی به سراغ خرید این سازه می روند. مشتریان برای خرید میتوانند به صورت اینترنتی و آنلاین اقدام نمایند.