سازه های نمایشگاهی

گام اول آشنایی با سازه های نمایشگاهی

در طول سال نمایشگاه های زیادی با موضوعات مختلف در کشور برگزار میگردد و حتما تا کنون به یکی از این نمایشگاه ها مراجعه کرده اید در محیط نمایشگاه با غرفه اسپیس فریم و تجهیزات زیادی چون پاپ آپ نمایشگاهی، استند نمایشگاهی، میز کانتر نمایشگاهی، میز کانتر تاجدار، میز کانتر سمپلینگ، استندکاتالوگ، استند جا کاتالوگی، پوستر اسنپ نمایشگاهی، پایه استند رول آپ، پایه استند ایکس، سازه پاپ آپ استند، پارتیشین نمایشگاهی که برای زیبا سازی غرفه نمایشگاهی استفاده می شود رو به رو شده اید و همچنین بعضی موارد مانند نورپردازی نمایشگاهی زیبا توجه شما را به خود جلب میکند به کلیه این موارد سازه های نمایشگاهی گفته می شود که هر کدام از آنها نام های مختلفی مانند: استند نمایشگاهی، خرپای نمایشگاهی، پانل نمایشگاهی، میز نمایشگاهی، استیج نمایشگاهی  البته اگر جزء دسته افرادی باشید که تا کنون به دنبال اجاره سازه های نمایشگاهی یا خرید سازه های نمایشگاهی و یا این که جهت  اجاره غرفه نمایشگاهی اقدام کرده باشید و به دنبال قیمت سازه های نمایشگاهی بوده اید حتما این نام ها را شنیده اید چرا که شما با مراجعه به هر کدام از شرکت هایی که در زمینه فروش سازه های نمایشگاهی یا اجاره سازه های نمایشگاهی فعالیت می کنند  مدل ها و طرح های مختلفی از موارد که در بالا گفته شد را به شما معرفی می کنند.

فهرست محتوا

خرید سازه های نمایشگاهی و اجاره سازه های نمایشگاهی

بعد از این که به مواردی مانند این که استند نمایشگاهی چیست و یا خرپای نمایشگاهی چیست و این که تا حدودی با سازه های نمایشگاهی آشنا شدیم و این که در رابطه با پاپ آپ نمایشگاهی مطالبی را عنوان کردیم شاید شما به زودی و در آینده بسیار نزدیک قصد شرکت در یک نمایشگاه را داشته باشید و بخواهید غرفه ای در نمایشگاه ایجاد کنید و نیاز به خرید سازه پاپ آپ یا اجاره پارتیشن نمایشگاهی و به طور کلی نیاز به خرید سازه های نمایشگاهی  و یا اجاره سازه های نمایشگاهی را داشته باشید خب شرکت های زیادی در کشور در این زمینه فعالیت میکنند و شما با توجه به نظر خودتان می توانید با یکی از آنها فعالیت کنید ولی گروه تولید اسپیس فریم با توجه به سوابق کاری و تجربه ای که در این زمینه در طی چند سال اخیر داشته است  و رضایت مشتریانی که با گروه تولید اسپیس فریم داشته اند می تواند گزینه خوبی برای شما باشد همچنین با مراجعه به قسمت گالری پروژه‌های انجام شده توسط گروه اسپیس فریم  در سایت نمونه پروژه های انجام شده را مشاهده نمایید و همچنین جهت اطلاع از قیمت های گروه تولید اسپیس فریم می توانید به قسمت قیمت اسپیس فریم در سایت مراجعه نمایید. گروه صنعتی تولیدی اسپیس فریم با متد پیشرفته ساخت اسپیس فریم در ابعاد متفاوت و ساخت اسپیس فریم با استحکام مختلف پیشرو در صنعت ساخت اسپیس فریم و سازه های نمایشگاهی می‌باشد. این مجموعه در سال 1388 افتتاح گردید و تاکنون افتخار همکاری با سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگی را در رزومه خود دارد.

با پانل نمایشگاهی در زیر مجموعه سازه های نمایشگاهی بیشتر آشنا شویم

یکی از مواردی که در هر غرفه نمایشگاهی به چشم می خورد پانل نمایشگاهی میباشد اگر شما هم قصد خرید پانل نمایشگاهی را داشته باشید  می دانید که پانل نمایشگاهی  هما ن دیوار پیش ساخته  است و سازه ای کاملا مقاوم و سبک است که جنس آن از  آلومینیوم می باشد که از پانل نمایشگاهی برای ایجاد فضا در داخل غرفه های نمایشگاهی و همچنین جهت پارتیشن بندی و جداسازی غرفه ها مورد استفاده قرار می گیرد.  خصوصیت وزن سبک و صفحه نمایش بزرگ و راحتی پانل های تاشو که به راحتی  توسط یک نفر در زمان بسیار کم برپا می شود موجب شده این سازه یک ابزار فوق العاده برای ایجاد تاثیر بالا برای بازاریابی و تبلیغات مورد نیاز، باشد نصب کردن پانل نمایشگاهی بسیار آسان و ساده می باشد و مانند یک پازل می باشد و بسیار انعطاف پذیر است و در مدت زمان طولانی ماندگاری بسیار خوبی دارد به صورت قطعه قطعه  چاپ بر روی آن انجام میگیرد و مانند یک پازل و به راحتی و بدون هیچ مشکلی در هنگام نصب این قطعه ها در کنار هم قرار میگیرند و شکل یک دیوار را به خود می گیرند همچنین در دو سمت پانل نمایشگاهی می توان عملیات چاپ را انجام داد.

اسپیس فریم نمایشگاهی چیست و قیمت اسپیس فریم نمایشگاهی

کمی بیشتر با اسپیس فریم نمایشگاهی آشنا می شویم و میخواهیم بدانیم که اسپیس فریم نمایشگاهی در خانواده سازه های نمایشگاهی چه کاری انجام می دهد و همچنین مروری بر قیمت اسپیس فریم نمایشگاهی می نماییم. اسپیس فریم دارای شکل و ظاهر هندسی با قائده و  منظمی می باشند که به صورت یکپارچه در کنار یکدیگر قرار میگیرند و با تقسیم کردن  نیروی  که به آنها وارد می شود به واسطه  وزن سازه، در کنار مقاومت و استحکام که به غرفه ها می دهد همچنین از زیبایی بسیار  خاصی نیز برخوردار می شوند. اسپیس فریم را با نام دیگر داربست نمایشگاهی نیز می شناسند و در خانواده  سازه های نمایشگاهی محسوب می گردد. با ترکیب اسپیس فریم و داربست نمایشگاهی جدید می توان غرفه و سازه های نمایشگاهی متنوعی را ایجاد نمود. اگر بخواهیم معنی لغوی اسپیس فریم که  یک واژه ای انگلیسی می باشد بگوییم  به معنی سازه فضایی میباشد. و دلیل این نامگذاری به خاطر ساختار مولکولی فضایی اسپیس فریم می باشد. با اسپیس فریم نمایشگاهی به خاطر قابلیت هندسی که دارا می باشد قادر به ساخت انواع غرفه سازی نمایشگاهی می باشید. 

استیج نمایشگاهی چیست؟

استیج نمایشگاهی موردی است که شاید شما در خیلی از مکان ها مانند سالن همایش، کنسرت ، در برخی تالار ها و جاهای  مختلف دیده باشید  و در طرح ها و شکل های مختلف طراحی می گردد. استیج مکانی است که در دید مستقیم بیننده می باشد لذا در طراحی آن باید بسیار دقت کرد برای  ساخت استیج متریال از  اسپیس فریم استفاده می شود و به دلیل این که  اسپیس فریم توان تحمل وزن تا حد بالا را دارا است در ساخت استیج متریال از اسپیس فریم استفاده می شود. اسپیس فریم برای استیج ؛ در هر مکان و سالنی، اعم از سرپوشیده یا سرباز قابل اجرا بوده که می توان آن را در ارتفاع گوناگون طراحی و نصب نمود. با استفاده از اسپیس فریم می توان سن و استیج از نظر استقامت با دوام و از نظر شکل و ظاهر زیبا را متناسب با کاربری ایجاد کرد. راحتی و سادگی اتصالات اسپیس فریم منجر به تسریع ساخت سن و استیج میشود. با بست اسپیس فریم میتوان قطعات اسپیس نمایشگاهی را در کنار هم قرار داد و سن استیج مورد نیاز را ایجاد کرد. استیج در برگزاری مطلوب مراسم ها و جشنها موثر می باشد.

جهت مشاوره در باب خرید و اجاره سازه های نمایشگاهی می‌توانید با شماره تلفن 09125759331 تماس حاصل فرمایید.