آشنایی با سازه نورپردازی

سازه نورپردازی مختص برگزاری مجالس مجلل اعم از کنسرت ها و همایش های بزرگ است. در مراسم های جشن و کنسرت ها علاوه بر تهیه سیستم های صوتی، تصویری به تهیه و اجاره اسپیس نور پردازی شده نیز نیاز است. در مهمانی های مجلل و جشن ها نورپردازی درست تاثیر بسیار زیادی در افزایش جذابیت مهمانی دارد. در برخی مهمانی ها صاحب مجلس از قبل تم رنگی خاصی برای مهمانان تعریف می کند. در چنین شرایطی می توانید اسپیس نور پردازی شده با نور خاص را سفارش دهید. به طوری که در مجلس یک هارمونی رنگ جذاب ایجاد شود.

گروه تولیدی اسپیس فریم با عرضه اسپیس نور پردازی امکان نورپردازی قدرتی و جذاب در محیط را برای شما فراهم آورده است. شما می توانید از این اسپیس در محیط باز و بسته استفاده کنید.

سازه نور پردازی اسپیس فریم نمایشگاهی

اسپیس نور پردازی چیست؟

سازه های مولکولی یا همان اسپیس فریم ها با ابعاد 25*25 یا 30 *30 از جمله سازه های قابل استفاده در مراسم ها و جشن ها است. این سازه برای نصب لوازم برقی و صوتی اعم از رقص نور و پروژکتور مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع لوازم روشنایی و سیستم های لازم برای نورپردازی محیط روی این سازه ها برقرار می شوند. به طوری که هر یک از این لوازم بتوانند به بهترین شکل کاربرد خود را در مجلس عرضه کنند.

اسپیس نور پردازی برای اجرای نور پردازی در غرفه های نمایشگاهی، عروسی ها، مهمانی ها، سن و استیج، همایش ها و کنسرت ها کاربرد فراوان دارد. جالب است بدانید که بین اسپیس ها فضای خالی وجود داشته تا کابل های سیستم های صوتی و برقی از بین این فضای خالی عبور کنند. شما می توانید به کمک بست هر یک از تجهیزات نور پردازی را در محل مخصوص خود روی سازه قرار دهید. به طوری که دیگر از آنجا جابجا نشود.

سازه نور پردازی در کنسرت و مراسم های مختلف مذهبی و کنسرت

اجاره سازه نور پردازی جهت جشن و همایش

سازه نورپردازی از جمله دستگاه هایی است که همیشه و هر روز کاربرد دارد. بلکه در برخی مجالس خاص و جشن ها  و همایش ها مورد استفاده قرار می گیرد. به همین دلیل افراد کمی به خرید این سازه تمایل دارند. انواع سازه نورپردازی با توان قدرتی مختلف در اسپیس فریم موجود است. شما با توجه به میزان بزرگی مجلس خود و با توجه به سلیقه و نظر خود می توانید بهترین سازه نورپردازی شده را انتخاب و اجاره کنید. مسلماً قیمت اجاره سازه نور پردازی ارزان تر از خرید سازه است. به همین دلیل ما با ارائه امکان اجاره سازه مشکل بسیاری از افراد را برطرف نموده ایم.

اگر جشن و یا مراسم خاصی را پیش رو دارید برای افزایش هیجان و جذابیت مکان برگزاری جشن می توانید سازه نورپردازی حرفه ای با قیمت مناسب اجاره کنید.

مرکز فروش سازه نورپردازی

سازه نورپردازی سازه ای از جنس فلز است که از آن در استیج های گوناگون استفاده می شود. مقاومت و دوام این سازه در کنار زیبایی ظاهری آن موجب جذب مشتریان بسیار زیاد شده است. این سازه در سال های اخیر بسیار کاربرد داشته و از جمله تجهیزات مورد نیاز برای نورپردازی مجالس به شمار می رود.

مرکز فروش سازه نورپردازی مدرن ترین و جدیدترین سازه ها را با بالاترین کیفیت در اختیار مشتریان قرار می دهد. شما می توانید به تعداد روز دلخواه سازه مد نظر خود را با مبلغی معلوم کرایه کنید. قیمت اجاره سازه بین دو طرف توافق شده و در قرارداد ذکر می شود.

سازه نور پردازی با سازه اسپیس فریم

مزایای سازه نورپردازی

سازه نور پردازی تجهیزات مدرن و کاربردی برای برگزاری کنسرت ها و همایش ها است. در این بخش با ارائه مزایای مهم این سازه قصد داریم شما را با این سازه بیشتر آشنا کنیم تا در صورت نیاز از مزایای آن بهره مند شوید. اولین مزیت این سازه سبک وزن بودن آن است. شاید در تصور شما سبک وزن بودن این سازه نشان از عدم مقاومت آن باشد اما جالب است بدانید که این سازه در عین سبک وزن بودن کاملاً مقاوم و مستحکم ساخته شده است. به طور مثال یک متر از سازه نور پردازی فقط 7 کیلوگرم است اما قادرند وزن 500 کیلوگرمی را به دوش بکشند. بنابراین ماندگاری و طول عمر بالای سازه نشان از مقرون به صرفه بودن آن دارد.

سازه نور پردازی به دلیل سبک وزن بودن به راحتی از مکانی به مکان دیگر قابل حمل است. به همین دلیل در حمل و نقل سازه مشکلی وجود دارد. روکش سازه ها از رنگ کوره ای استفاده شده و در برابر شرایط جوی نامساعد از خود مقاومت نشان می دهد. معمولا در ساخت سازه ها از رنگ نقره ای استفاده شده و سازه ها به اشکال تخت، دایره ای و بیضی درآمده اند. هر فرد بسته به نیاز خود از سازه یکی از اشکال هندسی را انتخاب و کرایه می کند.

مهم ترین مزیت سازه نور پردازی استفاده در استیج های عروسی و مراسم های بزرگ است. برگزاری استیج بزرگ و مهیج بدون سازه نور پردازی امکان پذیر نیست. شما اگر قصد راه اندازی مراسم بزرگ در تالار یا باغ را دارید حتما پیش از هر اقدامی ابتدا از مرکز فروش سازه، سازه ای مناسب در ابعاد دلخواه را کرایه کنید. جذابیت و هیجان جشن شما با نصب سازه دو چندان خواهد شد.

سازه نور پردازی میز دیجی با سازه اسپیس فریم در ابعاد 25*25 در 30*30

قیمت سازه نورپردازی

قیمت سازه نور پردازی اسپیس به متراژ سازه مورد نیاز شما بستگی دارد. در واقع قیمت نهایی بر حسب میزان مواد اولیه استفاده شده محاسبه می گردد. سازه نورپردازی به صورت شاخه ای در اختیار مشتری قرار داده می شود. به همین دلیل قیمت آن نیز به صورت شاخه ای تعیین می شود.

 عوامل متعددی روی قیمت سازه نور پردازی اسپیس تاثیر گذار است. به عنوان مثال جنس و کیفیت آهن استفاده شده و مقدار آهن نیز در قیمت سازه موثر است. البته معمولاً افراد برای برطرف کردن مشکل خود یا برگزاری غرفه و مجالس اجاره سازه نور پردازی را جایگزین خرید می کنند. چرا که افراد پس از برگزاری کنسرت، عروسی یا هر مهمانی دیگر به سازه نیاز ندارند بنابراین ضرورتی در خرید سازه وجود ندارد. همچنین نگهداری سازه پس از مراسم ممکن است دردسر ساز شود. چرا که به یک فضای نسبتاً بزرگ برای نگهداری نیاز دارد. بنابراین بهتر است به جای خرید به تعداد روزهای مشخص سازه مربوطه را اجاره کنید.