بست اسپیس فریم

خرید انواع بست اسپیس باکیفیت در تهران و کرج

درباره مشخصات و ویژگی های بست های اسپیس فریم

بست اسپیس قطعه ای ضروری جهت نصب سازه های اسپیس فریم است. این بست ها قطعات مختلف اسپیس را به یکدیگر متصل می کنند. بست داربست نمایشگاهی Space باکیفیت، قطعات اسپیس را به خوبی به یکدیگر متصل می کند و یک غرفه محکم نمایشگاهی فراهم می آورد. بست های اسپیس انواع مختلفی دارند و شرکت های گوناگونی نسبت به ساخت و عرضه این قطعات اقدام می کنند. برخی از بست ها دارای پوشش گالوانیزه هستند و دوام بالایی دارند؛ ولی بعضی دیگر از کیفیت پایین تری برخوردارند.

ویژگی های بست اسپیس استاندارد

بست اسپیس استاندارد با توجه به ویژگی های آن تعیین می شود. بست هایی که جهت این سازه ها تولید می شود دارای ضخامت های گوناگونی هستند. ضخامت سه میلیمتر یک اندازه مناسب برای بست محسوب می شود. پوشش آبکاری گالوانیزه با کیفیت، موجب زیبایی و افزایش دوام بست ها می شود. جنس برخی از بست های اسپیس از فولاد است. این قطعات فولادی دوام بالایی دارند و با نصب صحیح و اصولی از جای خود تکان نمی خورند. با استفاده از بست های استاندارد و فولادی، قطعات سازه های اسپیس فریم در اثر طوفان و فشار نیز از یکدیگر جدا نمی شوند.

آشنایی با کاربردهای بست Space فریم

بست اسپیس کاربردهای گوناگونی دارد که برخی از آنها عبارتند از:

  • بست های اسپیس را جهت اتصال قطعاتی از جنس نئوپان، ام دی اف مورد استفاده قرار می دهند. برخی از غرفه داران نمایشگاهی جهت ایجاد ایستگاه یا غرفه خود با کمک بست ها قطعات نئوپان و ام دی اف را به سازه اسپیس فریم متصل می کنند.
  • با استفاده از بست های اسپیس، قطعات پارچه ای و پلاستیکی و همینطور انواع چادر را نیز می توان به سازه اصلی اضافه کرد. بسیاری از غرفه داران به جهت محافظت بیشتر از محصولات و کالاهای خود در برابر باران و برف یا نور خورشید، از اتصال چادر و برخی از قطعات پلاستیکی به سازه اصلی استفاده می کنند.
  • با استفاده از بست های اسپیس می توان اتصالات مربوط به برق و روشنایی را انجام داد. با این قطعات کاربردی و مفید انواع هولدر چراغ، کابل برق و سایر تجهیزات روشنایی قابلیت اتصال پیدا می کنند.
  • غرفه فروشگاهی و نمایشگاهی خود را با کمک بست اسپیس فریم با هر مدل و شکلی می توانید بسازید. شکل سازه باید متناسب با فضا و میزان متراژ مورد نظر باشد.

پیچ و مهره بست اسپیس

برای اتصال بست های اسپیس به سازه اصلی به پیچ و مهره های متعددی نیاز است. پیچ و مهره بست اسپیس در برخی از شرکت های تهیه محصولات نمایشگاهی تولید می شود. این اتصالات پیچ و مهره با کیفیت های گوناگونی تولید شده و هر کدام از آنها با توجه به ویژگی های بست و سازه انتخاب می شوند. اتصالات دیگری نیز جهت نصب سازه های اسپیس فریم از قبیل: قفل پروانه ای، قفل داربست نمایشگاهی و بست پروانه ای اسپیس در مراکز خرید بست اسپیس در تهران و کرج و سایر شهرستان ها عرضه می شود.

خرید بست های اسپیس فریم

خرید بست اسپیس به صورت عمده و جزئی توسط برگزار کنندگان نمایشگاه ها، برپا کنندگان ایستگاه های صلواتی و برخی از دارندگان غرفه های فروش مواد غذایی صورت می گیرد. این تجهیزات جانبی و مفید جهت استحکام سازه، دوام و مقاومت آن لازم و ضروری هستند و بدون وجود آنها برپایی و نصب اسپیس فریم امکان پذیر نیست. اغلب بست های استاندارد اسپیس فریم دارای ضخامت بالا و پوشش آبکاری گالوانیزه مناسبی هستند. ابعاد این قطعات معمولا 5 در 5 سانتی متر طراحی و تولید می شود.

البته ویژگی های بست اسپیس با توجه به درخواست مشتری قابل تغییر است و هر کس با توجه به مشخصات سازه و سلیقه خود می تواند آنها را تغییر دهد.   

قیمت فروش بست اسپیس

قیمت فروش بست اسپیس در اغلب مراکز خرید ارزان است. این قطعات به عنوان محصولات جانبی غرفه های نمایشگاهی به فروش می رسند. سازه های اسپیس فریم بدون استفاده از بست ها استحکام لازم را ندارند و قطعات روی هم سوار نمی شوند. اگر بست ها از کیفیت مناسبی برخوردار نباشند سازه اصلی نیز دوام خوبی نخواهد داشت. بنابراین پیشنهاد می شود در هنگام خرید بست اسپیس فریم نمایشگاهی صرفا قیمت آن را در نظر نگیرید.

گاهی اوقات بست اسپیس ارزان کیفیت بالایی ندارد و پس از مدتی زنگ زده و دوام خود را از دست می دهد. شما می توانید جهت مشاهده قیمت بست اسپیس فریم و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به سایت های معتبر عرضه و فروش محصولات جانبی سازه های نمایشگاهی مراجعه کنید.  

مرکز خرید بست اسپیس در تهران و کرج

بسیاری از برگزار کنندگان و غرفه داران نمایشگاه ها جهت خرید تجهیزات اسپیس فریم به مرکز خرید بست اسپیس در تهران و کرج مراجعه می کنند. این مراکز خرید با عرضه و فروش انواع محصولات جانبی از جمله بست اسپیس، قفل و پیچ و مهره آن به سراسر کشور به غرفه داران و برگزار کنندگان نمایشگاه ها کمک موثری می کنند.