ایستگاه صلواتی اسپیس فریم با ویژگی های منحصربه فرد؛ بهترین جایگزین برای ایستگاه های صلواتی داربستی!

ایستگاه صلواتی اسپیس فریم

ایستگاه های صلواتی، چادرها و غرفه هایی هستند که به صورت موقت در اماکن مختلف از جمله پیاده­روها جهت مراسم مذهبی گوناگون و هیئت ها مورد استفاده قرار می گیرند. در گذشته برای ساخت این سازه ها از داربست های سنگین و گاها غیرایمن استفاده می شد. این نمونه های قدیمی علاوه بر این که از استحکام و ایمنی کافی برخوردار نبودند، فرآیند نصب و جمع دشوار و زمان بری نیز داشتند.

اما ما برای شما پیشنهاد بهتری داریم؛ در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا بدانید چرا باید از ایستگاه صلواتی اسپیس فریم، به جای انواع مدل های سنتی آن استفاده کنید.

ایستگاه صلواتی اسپیس فریم چه ویژگی هایی دارد؟

ایستگاه صلواتی اسپیس فریم در واقع سازه هایی فلزی شامل قطعات شاخه ای و بست ها هستند. شما می توانید با سرهم کردن آن ها به وسیله اتصالات مخصوص، انواع غرفه ها و ایستگاه های صلواتی را در سایزها و اشکال متفاوت بسازید.

ایستگاه صلواتی اسپیس فریم

ایستگاه صلواتی اسپیس فریم دارای ویژگی های منحصر به فرد زیادی می باشد که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت:

  • نصب آسان: قطعات مختلف ایستگاه صلواتی اسپیس فریم به وسیله بست های محکم در جهات مختلف به هم متصل می شوند. بست اسپیس ها تولید شده در شرکت اسپیس فریم از ورق های آبکاری شده ساخته شده اند؛ از این رو استحکام بالایی دارند. برای نصب هر قطعه دستورالعمل مشخصی وجود دارد که بیاید طبق آن پیش رفت.
  • قیمت مناسب: قیمت ایستگاه صلواتی اسپیس فریم برحسب متر محاسبه می شود. همچنین مقدار آهن و مواد سازنده اسپیس فریم نیز در آن موثر است. انواع مختلف ایستگاه های صلواتی با مواد اولیه مختلف، به صورت آبکاری شده و… به شما این امکان را می دهد که بسته به میزان بودجه تان بهترین انتخاب را داشته باشید. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره در این مورد، با کارشناسان و مشاوران گروه صنعتی تولیدی اسپیس فریم، تماس بگیرید.
  • استحکام بالا: در ساخت قسمت های مختلف اسپیس فریم از لوله ها و مفتول های باکیفیت و مقاوم استفاده شده است.

از طرف دیگر نحوه اتصال شاخه های مختلف اسپیس فریم با بست های متعدد به گونه ای است که وزن کل سازه در همه قسمت ها گسترش می یابد و پخش می شود. به این ترتیب هیچ قسمتی از سازه فشار مضاعف را متحمل نمی شود. از آن جایی که ایستگاه های صلواتی مکان های شلوغ و پر رفت وآمدی هستند، ایمنی و استحکام در آن ها امری مهم به شمار می آید.

ایستگاه صلواتی اسپیس فریم
  • قابلیت استفاده در شرایط آب و هوایی مختلف: ایستگاه صلواتی اسپیس فریم که از نوع آبکاری می باشند، نسبت به رطوبت و زنگ زدگی کاملا مقاوم هستند. شما می توانید در شرایط آب و هوایی مرطوب نیز به صورت طولانی مدت از آن ها استفاده کنید. همچنین این اسپیس فریم ها قابلیت آبکاری مجدد را نیز دارا هستند.
  • وزن پایین: ایستگاه صلواتی اسپیس فریم نسبت به نمونه های مشابه که با لوله های داربستی ساخته می شوند، وزن پایین تری دارند. این ویژگی باعث می شود حمل و نقل و جابجایی اسپیس فریم پیش و پس از نصب راحت تر باشد.
  • امکان اجاره ایستگاه صلواتی اسپیس فریم به جای خرید: در صورتی که ایستگاه صلواتی را صرفا برای یک یا چند مراسم به صورت موقت و کوتاه مدت می خواهید، اجاره ایستگاه صلواتی اسپیس فریم می تواند گزینه ای مناسب و مقرون به صرفه تر از نظر اقتصادی باشد.
  • امکان فروش پس از استفاده: شما می توانید شاخه ها و بست های ایستگاه صلواتی اسپیس فریم را پس از استفاده به عنوان اسپیس فریم دست دوم و به قیمت روز بفروشید.

نصب ایستگاه صلواتی اسپیس فریم به چه صورت است؟

همانطور که پیش از این گفتیم، نصب ایستگاه صلواتی اسپیس فریم نسبت به نمونه های داربستی و قدیمی تر بسیار آسان تر است. اما از آن جایی که فرآیند نصب شاخه های اسپیس فریم باید به وسیله بست ها و آچارهای مخصوص و طبق دستور العمل از پیش تعیین شده انجام شود، باید توسط متخصص و نصاب های شرکت انجام شود.

توجه داشته باشید که ایمنی و استحکام سازه های اسپیس فریم منوط به نصب اصولی و دقیق آن می باشد. همچنین قیمت نصب نیز بر حسب متر و ابعاد ایستگاه صلواتی محاسبه می شود.

ایستگاه صلواتی اسپیس فریم

سخن پایانی

شرکت تولیدی اسپیس فریم با سابقه بیش از 15 سال در زمینه فروش انواع اسپیس فریم با کاربرد های مختلف، فعالیت دارد. فروش ایستگاه صلواتی اسپیس فریم با مناسب ترین قیمت نسبت به کیفیت های مشابه در بازار، از تخصصات ماست. شما می توانید جهت دریافت مشاوره خرید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا نسبت به بودجه، کارایی و ابعاد مورد نظرتان بهترین پیشنهادات را دریافت کنید.