اسپیس فرم چیست

اسپیس فریم چیست، اسپیس سازه ای ایست جهت ساخت و سازهای موقت با قابلیت نصب سریع و باز کردن سریعتر. اسپیس فریم قابلیت این را فراهم نموده که جایگزین داربست باشد. اسپیس فریم بر خلاف داربست دارای ظاهری زیبا بوده با امکان استفاده از اسپیس فریم در نمایشگاهها، همایشها، تبلیغات محیطی و به نحوی اسپیس فریم نوآوری را در سازههای پیش ساخته دارا می‌باشد. همیشه در بین سازه های پیش ساخته کمبود ساز های شکیل حس میشد که اسپیس فریم توانست جایگزینی شایسته برای داربست گردد. اسپیس فریم یا همان داربست جدید سبکی تازه را در ایجاد محیط های نمایشگاهی اعمال نموده است.

فهرست محتوا

اجاره چادر نمایشگاهی به همه افراد اجازه داده است با هر بودجه ای که دارند می توانند از مزیت استفاده از انواع چادرهای نمایشگاهی بهره مند باشند از سوی دیگر لازم به ذکر است که استفاده از این نوع محصولات در طراحی غرفه های نمایشگاهی به ویژه در نواحی که شرایط اقلیمی مطلوبی ندارد الزامی می باشد. ما سعی کرده ایم برای همه ی افرادی که در این زمینه فعالیت دارند گزینه ی اجاره چادر نمایشگاهی را نیز در نظر بگیریم تا شما بتوانید بدون صرف هزینه های زیاد برای خرید چادر نمایشگاهی این نوع محصولات به راحتی آنها را اجاره کرده. و از مزیت این محصولات بهره مند شوید. در ادامه با ما همراه باشید تا به برخی از مهمترین مزیت اجاره چادر پی ببرد. در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به مشاوره ی بیشتر برای کسب اطلاعات در انتخاب بهترین نوع چادر نمایشگاهی با شماره های موجود بر روی صفحه ی وب سایتمان با ما در تماس باشید. همکاران بخش فروش اطلاعات لازم را به طور کامل در اختیار شما قرار خواهد داد.

فریم

گروه توليدی اسپيس فریم كار خود را در ديماه سال 1385 سازه نمايشگاهی اسپيس فريم در حال حاضر بيشترين نقش را در ساخت و طراحی غرفه های نمايشگاهی دارد به طور جدی آغاز كردند و تصميم به توليد اسپيس فريم و اجرای غرفه سازی … گرفتند شما نمونه كارهای ما را می توانيد در قسمت نمونه كار مشاهده كنيد و برای سفارش اسپيس فريم و قیمت اسپیس فریم با ما تماس بگيريد. گروه تولیدی اسپیس فریم با استفاده از مواد خام مرغوب اسپیس فرمی با کیفیت تولید و در اختیار مشتری قرار می‌دهد.

اسپیس فریم کاربردهای زیادی از جمله:

ساخت سالن های همایش و نمایشگاه

ساخت غرفه های
فضای باز

ساخت غرفه های
فضای بسته

ساخت قاب بنر
(اسپیس بنر)

ساخت سقف
پارکینگ و استخر

غرفه سازی

پارتیشن نمایشگاهی

طاق نصرت

طاق رومی

ساخت انباری در
پشت بام

ساخت موکب و
ایستگاه صلواتی

ساخت سن و استیج

ساخت سوله و… نام برد.

لطفا جهت سفارش برای خرید یا اجاره اسپیس فریم با شماره تلفن 09125759331 تماس بگیرید.

اسپیس چیست

سازه های فلزی منظمی هستند که به صورت منظم در کنار یکدیگر قرار می گیرند و می توان با متصل کردن این سازه های متنوع و منظم غرفه های مستحکمی را در نمایشگاه ها و یا در استیج ها ایجاد کرد. طراحی اسپیس فریم به گونه ای است که از اجزای مدولار شکل تشکیل شده است. این اجزا توسط اتصالات اسپیس فریم به یکدیگر متصل می شوند. البته در برخی از موارد می توان آن را توسط جوش به یکدیگر وصل کرد. این روش بسیار پر هزینه است و در زمان جوش دادن مفاصل باید به یکدیگر متصل شوند و در نهایت محکم شوند. به همین خاطر برای اتصال اسپیس فریم از اتصالات مخصوصی استفاده می شود که به راحتی قابل نصب است و می توان به آسانی از آن استفاده کرد. با نصب اسپیس سازه های محکم وزیبایی ایجاد می شود که به خاطر شکل منظمی که دارندوزن خود را درجهات مختلف تقسیم می کنند. همین دلیل موجب می شود که استحکام سازه ها بالاتر رود وبرای مکانهای مختلف مورد استفاده قرار گیرد.

انواع اسپیس فرم

صنعت تولیدی اسپیس فریم با عرضه انواع اسپیس با کیفیت توانسته است در پوشش هر چه بیشتر فضاهای نمایشگاهی تاثیرگذار باشد. به همین خاطر صنایع تولیدی با طراحی اسپیس فریم در طرح ها و ابعاد مختلف در تلاش هستند که نیاز مشتریان خود را برآورده کنند.

اسپیس فریم بر مبنای کاربردهای مختلفی که دارند می بایست در اندازه های استانداردی تهیه شوند تا بتوانند فضاهای مناسبی را بر طبق اصول فضای نمایشگاه به کار بگیرند. اسپیس ها دارای انواع مختلفی هستند که شامل اسپیس فریم منحنی، اسپیس فریم خمیده یا کرو، اسپیس بنر و اسپیس صاف که هر کدام دارای اتصالات جداگانه ای هستند که برای وصل کردن مورد استفاده قرار می گیرد. البته اسپیس های دیگری نیز در بازار وجود دارند که موارد استفاده مختلفی دارند. از جمله :

نصب اسپیس

نصب اسپیس یک روش بسیار تخصصی است که باید توسط نیروی مجرب صورت بگیرد. نصب اسپیس فریم با توجه به اینکه ساده و آسان است ولی با این حال نیاز به یک نیروی متخصص است تا از محکم نصب شدن آن اطمینان حاصل نماید. به هر حال نصاب متخصص با محاسبه کردن میانگین نقاط متفاوت سازه به شکل گیری روی نقاط امن بدون ریسک برای سازه می پردازد. برای نصب اسپیس از بست مخصوص استفاده می شود که استفاده از آن بسیار راحت است و به صورت پروانه ای نصب می شود. به علت این که این گونه از سازه ها دارای شکل هندسی هستند می توانند وزن خود را در جهات مختلف بر روی زمین وارد کنند.