اسپیس فریم دست دوم

مراکز تولید کننده اسپیس فریم نمایشگاهی برای جلب رضایت مشتریان اقدام به فروش و اجاره اسپیس دست دوم کرده است. غرفه داران می توانند با نصب اسپیس دست دوم تا حد زیادی از هزینه های خود صرفه جویی کنند. نصب اسپیس از طریق اتصالات اسپیس فریم انجام می شود که بسیار راحت است. بعد از اتمام نمایشگاه نیز می توان به راحتی از یکدیگر جدا کرد و مجددا در یک مکانی دیگر مورد استفاده قرار داد. البته در زمان خرید یا اجاره اسپیس دست دوم باید به سالم بودن آن دقت کرد تا کاملا نکات ایمنی در زمان غرفه سازی با اسپیس رعایت شود. مراکز تولید کننده اسپیس فریم با ارائه اسپیس دست دوم قدرت خرید را برای مشتریان خود فراهم می کند. مشتریان می توانند برای اطلاع دقیق از قیمت اسپیس دست دوم با کارشناسان این مراکز 09125759331 ارتباط برقرار کنند.

Buy and sell second hand Space Frame

فروش اسپیس فریم دست دوم شیراز

اسپیس سازان شهر شیراز با تولید و فروش اسپیس فریم در تلاش هستند تا تمام نیاز های مشتریان خود را در غرفه سازی تامین کنند. غرفه داران برای خرید اسپیس دست دوم باید علاوه بر قیمت آن به مقاومت اسپیس در ایجاد فضای مورد نظر توجه داشته باشند.هیچ وقت نباید هر خرید ارزان و به صرفه را به عنوان یک خرید مناسب در نظر گرفت. غرفه داران برای خرید اسپیس دست دوم با شرایط خوب باید به مراکز تولید کننده اسپیس قابل اطمینان و مورد تایید مراجعه کنند.خرید اسپیس دست دوم برای بسیاری از صاحبان غرفه می تواند تا حد بسیار زیادی از لحاظ خرید اسپیس نو به صرفه تر باشد. اسپیس سازان شیراز با فروش اسپیس دست دوم به قیمت مناسب می توانند در تامین نیاز های غرفه داران کمک نمایند.البته غرفه داران باید در غرفه سازی با اسپیس، ابعاد اسپیس فریم و حجم فضایی که قرار است در آن اسپیس ساخته شود را در نظر بگیرند. در نهایت غرفه داران با محاسبه تعداد شاخه های مورد نیاز از اسپیس اقدام به خرید اسپیس فریم دست دوم کنند.

فروش اسپیس فریم دست دوم مشهد

گروه تولید کننده اسپیس فریم در شهر مشهد با طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی به صاحبان کسب و کار نمایشگاهی کمک بسیار بزرگی کرده است. غرفه سازی با اسپیس برای صاحبان نمایشگاه از لحاظ هزینه به نسبت پایین تر از دیگر سازه های ساختمانی است.اسپیس سازان شهر مشهد با ارائه خدمات فروش و اجاره اسپیس فریم های با کیفیت نو و دست دوم نیاز غرفه داران را تا کنون برآورده کرده است. برای استفاده از اسپیس دست دوم باید به لحاظ سالم بودن تمام شاخه های اسپیس اطمینان داشت. هم چنین بهتر است برای نصب اسپیس دست دوم از نصاب اسپیس استفاده کرد. زیرا در نگاه اول ممکن است به نظر اتصال سازه های اسپیس به یکدیگر ساده و راحت به نظر بیاید ولی متصل کردن این سازه ها به شیوه صحیح نیز بسیار اهمیت دارد. تمام ابعاد اسپیس فریم در هر شکل و فرمی توسط یک سری اتصالات اسپیس فریم محکم می شود. این نوع از اتصالات اسپیس فریم به شکل پروانه ای تولید می شوند که تمام شاخه های اسپیس را به صورت محکم به یکدیگر وصل می کند.

قیمت هر متر اسپیس فریم

قیمت هر شاخه اسپیس بستگی به مواد اولیه ای دارد که در ساخت آن به کار رفته است. صاحبان نمایشگاه برای تعیین قیمت اسپیس فریم نمایشگاهی نیاز است با مراکز تولید کننده اسپیس فریم تماس گرفته و از قیمت دقیق آن اطلاع یابند. در هر حال قیمت هر شاخه اسپیس ارتباط مستقیمی با موادی دارد که در ساخت آن به کار رفته است. البته قیمتی که برای فروش و اجاره اسپیس فریم پرداخت می شود به نسبت دیگر سازه های ساختمانی پایین تر است.به همین خاطر اسپیس فریم از جمله انتخاب های اولیه ای است که غرفه داران برای راه اندازی نمایشگاه خود استفاده می کنند. البته برای ساخت اسپیس فریم می توان از مواد اولیه ای استفاده کرد که قیمت چندان بالایی ندارند.همین مورد باعث می شود که قیمت فروش اسپیس فریم ارزان باشد، اما به لحاظ کیفیتی در سطح بسیار پایینی قرار می گیرد.به همین خاطر کارخانه های تولید کننده اسپیس فریم این سازه ها را با کیفیت بالا و قیمت مناسب در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. برای اطلاع دقیق از قیمت هر متر اسپیس فریم می توان با نمایندگی های فروش اسپیس فریم تماس برقرار کرد. با محاسبه دقیق تعداد شاخه های مورد نیاز از اسپیس می توان قیمت نهایی برای خرید اسپیس را محاسبه کرد.

خرید و فروش اسپیس دست دوم

برای خرید اسپیس دست دوم باید قبل از اینکه به قیمت اسپیس دقت کرد، باید اسپیس دست دوم را به لحاظ کیفیت مواد سازنده و مقاومتی که در برابر وزن وارد بر آن دارد را بررسی کرد. زمانی که غرفه دار می تواند از خرید اسپیس خود اطمینان حاصل کند که به ازای پرداخت هزینه، مناسب ترین اسپیس را برای غرفه سازی تهیه کرده باشد. خرید اسپیس دست دوم در برخی از موارد بهتر از اسپیس فریم نوساز است.البته باید این نکته را در نظر گرفت مکانی که برای خرید اسپیس فریم انتخاب می شود قابل اطمینان باشد. فروش اسپیس فریم دست دوم هم یک سری مزایا و هم یک سری معایب به همراه دارد. بهترین مزیتی که برای خرید اسپیس حد نو می توان بیان کرد قیمت خرید آن است و از دیگر مزیتی که می توان برای اسپیس فریم کارکرده بیان کرد سنجش مقاومت آن است.به این صورت که اگر اسپیس کارکرده از مقاومت بالایی برخوردار نباشد، می توان نشانه هایی از خرابی در سازه اسپیس مشاهده کرد. به هر حال خرید اسپیس دست دوم به نسبت اسپیس نو و جدید از قیمت مناسب تری برخوردار است. به همین خاطر است که اغلب افراد برای غرفه سازی با اسپیس به سراغ اسپیس دست دوم می روند.

اسپیس نمایشگاهی دست دوم

بسیاری از کارخانه های تولید کننده اسپیس فریم با عرضه و فروش اسپیس فریم دست دوم قدرت خرید را برای تمام مشتریان خود فراهم می کنند. اسپیس دست دوم به اندازه اسپیس نو کارایی دارد. صاحبان غرفه در صورتی که امکان مالی برای خرید اسپیس فریم نو را ندارند، می توانند با خرید اسپیس دست دوم در هزینه های خود تا حد زیادی صرفه جویی کنند. اسپیس دست دوم برای ساخت انواع غرفه های نمایشگاهی به کار برده می شود. البته برای برگزاری مراسم و انواع افتتاحیه های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد.اسپیس فریم به دلیل اینکه وزن بسیار سبکی که دارد برای نصب و جابه جایی به مراتب از دیگر سازه ها کاربرد بهتری دارد. با توجه به تورم اقتصادی هر ساله و نوسان قیمت فروش اسپیس فریم، مراکز تولید کننده اسپیس فریم برای کاهش قیمت اقدام به فروش اسپیس فریم دست دوم کرده است. غرفه داران می توانند در صورتی که بودجه کافی برای خرید ندراند از اسپیس کارکرده استفاده کنند.

اسپیس دست دوم

با توجه به افزایش قیمت ها و نوسان بازار امکان خرید اسپیس فریم نو برای تمامی نمایشگاه داران فراهم نیست. به همین خاطر بسیاری از اسپیس سازان با فروش اسپیس دست دوم، امکان تهیه استیج دست دوم را برای مشتریان امکان پذیر می کند. اسپیس فریم نو و تازه ساخت را می توان تا چندین نوبت استفاده کرد. تنها معیاری که در خرید اسپیس دست دوم باید به آن دقت کرد، سالم بودن و با کیفیت بودن اسپیس فریم است.  با یک مقایسه ساده می توان فهمید که قیمت اسپیس دست دوم به نسبت اسپیس فریم نو بسیار مقرون به صرفه است و می توان به راحتی برای غرفه سازی با اسپیس استفاده کرد. البته باید مقاومت و کارایی اسپیس را نیز مد نظر قرار داد که بتواند تحمل وزن وارد شده بر آن را داشته باشد. البته برخی از غرفه داران این تصور را دارند که با خرید اسپیس دست دوم احتمال دارد جنس ساخت آن از کیفیت پایین تری برخوردار باشد. پس باید در زمان خرید از سالم بودن اسپیس دست دوم در لیست فروشگاه اطمینان کافی بدست آورد. دلیل فروخته شدن اسپیس دست دوم به دلیل تغییر در فضای غرفه و یا ایجاد طرح های جدید در محیط است.

قیمت اسپیس فریم دست دوم

اسپیس دست دوم از لحاظ قیمت به نسبت چندین برابر پایین تر از اسپیس نو و تازه ساخت است. به همین علت است که بسیاری از صاحبان غرفه به دنبال خرید اسپیس دست دوم هستند تا بتوانند در هزینه های خود تا حد بسیار زیادی صرفه جویی کنند. البته قیمت فروش اسپیس فریم دست دوم بر مبنای هر متر مربع از اسپیس به کار رفته در غرفه سازی با اسپیس محاسبه می شود. اسپیس سازان با فروش اسپیس فریم دست دوم به غرفه داران کمک می کنند که از لحاظ اقتصادی تا حد بسیار زیادی صرفه جویی داشته باشند.اسپیس فریم به دلیل داشتن شکل مهندسی منظمی که دارد می تواند در فضاسازی در مکان های مختلفی به کار برده شود. البته در زمان خرید اسپیس فرم دست دوم باید به کیفیت موادی که در ساخت اسپیس به کار رفته است توجه کرد. در صورتی که اسپیس دست دوم به لحاظ مقاومتی از کیفیت خوبی برخوردار نباشد، احتمال اینکه تعادل خود را در برابر وزن وارده از دست بدهد زیاد است. پس همانطور که قیمت می تواند تاثیر زیادی در انتخاب و خرید اسپیس توسط غرفه دار داشته باشد، کیفیت مواد به کار رفته در ساخت آن نیز بی تاثیر نیست. پس در صورتی که غرفه داران از بودجه کافی برای خرید اسپیس نو برخوردار نسیتند می توانند با خرید اسپیس کارکرده از مزیت های یک اسپیس نو نیز بهره مند شوند. زیرا نمایشگاه بدون غرفه غیر ممکن است و اسپیس ها به دلیل داشتن تنوع بالایی در طرح های خود می توانند به ظاهر نمایشگاه نظم و جذابیت ببخشند.

جهت مشاوره در باب خرید  اسپیس فرم دست دوم و قیمت اسپیس کارکرده می‌توانید با شماره تلفن 09125759331 تماس حاصل فرمایید.

[تعداد: 7   میانگین: 5/5]