به منظور برگزاری نمایشگاه یا غرفه های نمایش و عرضه محصولات صنعتی، تجاری، هنری و … در استان مازندران، شرکت تولیدی اسپیس فریم، اقدام به فروش اسپیس فریم در ساری نموده است. فروش اسپیس فریم در ساری توسط این شرکت، همچون ارائه تمامی خدمات آن در کل کشور، با کیفیت بسیار بالا و قیمتی کاملاً اقتصادی انجام می شود.

اگر چنانچه تاکنون جهت بازدید از یک نمایشگاه به محل برگزاری آن مراجعه کرده باشید، حتماً نوع خاص سازه مورد استفاده در برپایی غرفه های مختلف آن را مشاهده کرده اید. نام اصلی این سازه های موقت و فلزی و سبک، اسپیس فریم یا قاب فضایی می باشد. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات کافی راجع به کاربردها و مزایای این سازه های مقاوم و جذاب و نیز خدمات اجاره و فروش اسپیس فریم در ساری را کسب نمایید.

اسپیس نمایشگاهی؛ کاربردها و مزایا

اسپیس فریم ها سازه های سبک و حاصل از در کنار هم قرارگیری عناصر هندسی هستند که ساختارشان به گونه ای طراحی و تولید می شود که ضمن پخش نمودن بار وزن و نیروی وارده به تمامی عناصر سازنده سازه، جلوه زیبا و مقاومت مطلوبی به یک غرفه نمایشگاهی می بخشند. اسپیس فریم های تولیدی شرکت اسپیس فریم، به دلیل برخورداری از جنس مقاوم و کیفیت مطلوب، مقاومت خوبی در برابر شرایط مختلف آب و هوایی دارند و از این رو فروش اسپیس فریم در استان های شمالی کشور که آب و هوای مرطوبی دارند نظیر فروش اسپیس فریم در ساری، با خاطری آسوده صورت می پذیرد. این اسپیس فریم ها ضمن قیمت نسبتاً ارزان در مقایسه با نمونه های دیگر موجود در بازار، از کیفیت بالای ساخت در مراحل آبکاری و رنگ کوره ای و قابلیت نصب سریع در نمایشگاه های سرپوشیده و نیز در فضاهای باز برخوردارند.

ارائه خدمات اسپیس فریم در ساری

هر ساله در اکثر نقاط کشور نمایشگاه های متعددی در حوزه های گوناگون صنعتی، علمی، هنری و … برگزار می شود. از آن جایی که این نمایشگاه ها در بازه زمان مشخص و به صورت موقت برگزار می شوند، بیش از پیش مزایا و اهمیت استفاده از سازه هایی که سبک بوده و سریعاً قابلیت برپایی و نصب را دارند احساس می شود. شرکت تولیدی اسپیس فریم، با تولید و عرضه انواع اسپیس فریم به اقصی نقاط ایران، سعی در برداشتن گامی محکم در عرصه سازه های نمایشگاهی و ارائه خدمات به روز به غرفه داران و برگزار کنندگان نمایشگاه ها در سراسر کشور دارد.

به منظور برگزاری نمایشگاه یا غرفه های نمایش و عرضه محصولات صنعتی، تجاری، هنری و … در استان مازندران، شرکت اسپیس فریم، اقدام به فروش اسپیس فریم در ساری نموده است. ارائه خدمات اسپیس فریم در استان ساری با توجه به ثبت درخواست کارفرمایان گرامی و در اسرع وقت توسط این شرکت باسابقه و فعال در زمینه فروش و اجاره اسپیس فریم در ساری امکان پذیر می باشد.

فروش اسپیس فریم در ساری

اگر متولی برگزاری نمایشگاه در شهرهای استان مازندران نظیر ساری، قائمشهر، بابل، بابلسر، نور، آمل، رامسر، چالوس، محمود آباد، فریدونکنار، بهشهر، نکا، نوشهر و … هستید و کیفیت ساخت و استحکام عناصر سازه ای اسپیس فریم و زیبایی ظاهری قطعات آن برایتان اهمیت و اولویت دارد و قصد انجام یک خرید مقرون به صرفه را دارید، می توانید سری به سایت شرکت اسپیس فریم به نشانی www.spaceframe.ir بزنید یا با شماره های تماس مندرج در سایت با کارشناسان بخش اجاره یا فروش اسپیس فریم در ساری تماس حاصل نمایید. فروش اسپیس فریم در ساری توسط این شرکت، همچون ارائه تمامی خدمات آن در کل کشور، با کیفیت بسیار بالا و قیمتی کاملاً اقتصادی انجام می شود. هدف این مجموعه تنها جذب مشتری نبوده و اولویت اصلی مجموعه مدیریت و پرسنل مجموعه جلب نظر و رضایت کارفرمایان محترم می باشد.