اسپیس

اسپیس فریم در اهواز

مزیت های اسپیس فریم در اهواز

اسپیس فریم در اهواز با کیفیت بسیار عالی و قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار داده می شود. امروزه می توان با کمک این سازه، زیباترین و ایمن ترین غرفه های نمایشگاهی را طراحی کرد. این سازه، کاربردهای بسیار متنوعی دارد، به همین خاطر امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

اسپیس فریم

مزایای اسپیس فریم در اهواز

اسپیس فریم دراهواز، کیفیت بسیار بالایی دارد. امروزه با استفاده از اسپیس فریم اهواز می توان سازه های موقت بسیار زیبا و مقاوم را آماده کرد. قطعات اسپیس فریم همانند تکه های پازل در کنار یکدیگر قرار می گیرند، به همین خاطر با استفاده از اسپیس فریم می توان هر سازه موقتی را در بازه زمانی کوتاه، طراحی کرد.

امروزه انواع پارکینیک های موقت، استیج ها، غرفه های نمایشگاهی، سوله ها و … با استفاده از اسپیس فریم ساخته می شوند. این سازه وزن مناسبی دارد، به همین خاطر مراحل حمل و نقل و اجرای آن چندان دشوار و طولانی نخواهد بود. این سازه با وجود وزن کمی که دارد از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است. مقاومت و استحکام منحصر به فرد این سازه باعث افزایش ایمنی سازه های موقت می شود. این سازه را می توان در شرایط آب و هوایی مختلف به راحتی نصب و اجرا کرد. بنابراین هیچ محدودیتی برای استفاده از اسپیس فریم برای کارفرما وجود نخواهد داشت. سرعت نصب و اجرای اسپیس فریم بسیار بالا است، به همین خاطر کارفرمایان حتی با وجود محدودیت های زمانی می توانند به راحتی مقدمات طراحی سازه های موقت با اسپیس فریم را فراهم کنند.

اجاره اسپیس فریم دراهواز از نظر اقتصادی به نفع کارفرما خواهد بود. بسیاری از افراد تنها برای بازه زمانی محدود به اسپیس فریم نیاز دارند. بنابراین در چنین شرایطی بهتر است به جای خرید این سازه، جهت اجاره آن اقدام کنید. ابعاد و اندازه اسپیس فریم بسیار متنوع است، به همین خاطر با استفاده از این سازه می توان هر فضای بخصوصی را طراحی و آماده کرد. افرادی که می خواهند پروژه های طولانی مدتی را با استفاده از اسپیس فریم، راه اندازی کنند، بهتر است به فکر خرید این سازه باشند. زیرا هزینه اجاره طولانی مدت این سازه با هزینه خرید آن برابری می کند.

اسپیس فریم
اسپیس فریم

کاربرد اسپیس فریم

سازه اسپیس فریم در شهر اهواز زیبایی بسیار چشمگیری دارد. بر همین اساس امروزه با استفاده از این سازه می توان انواع بنرهای تبلیغاتی را در قسمت های مختلف شهر، نصب کرد. این سازه زیبا برای طراحی ایده های تبلیغاتی، انتخاب بسیار مناسبی است.

ساخت غرفه های نمایشگاهی، همواره یکی از مهمترین کاربردهای اسپیس فریم محسوب می شود. انواع غرفه های نمایشگاهی کوچک و  بزرگ در فضاهای سربسته و یا سرباز به کمک این سازه، ساخته می شود. غرفه های نمایشگاهی ایمن و با دوام در کمترین زمان ممکن با کمک این سازه، ساخته می شوند.

انواع سن و استیج های زیبا در طرح ها و مدل های مختلف با استفاده از اسپیس فریم اهواز، ساخته و اجرا می شوند. یکی از مهمترین دلایل محبوبیت اسپیس فریم، تنوع طرح ها و مدل هایی است که به کمک این سازه می توان اجرا کرد.