اسپیس فریم در اردبیل

اسپیس فریم در اردبیل

خدمات فروش اسپیس فریم در اردبیل

اسپیس فریم ها یا همان سازه های منظم هندسی، از کارآمدترین سازه های فولادی با وزن سبک می‌باشند. فروش اسپیس فریم در اردبیل و دیگر استان ها توسط شرکت های تولیدی مربوطه صورت می‌گیرد.

این سازه از کنار هم قرار گرفتن فرم های هندسی منظم با جنس فلز سبک ساخته می‌شود و مقاومت بالایی در برابر آب و هوا دارند. اسپیس فریم ها از لحاظ کاربردی می‌توانند جایگزین خوبی برای داربست ها باشند با این تفاوت که ظاهری زیبا تر و وزنی سبک تر و نصب راحت تر دارند. همچنین لوله های داربست ،شکل هندسی خاصی ندارند و فقط از اتصال لوله های فلزی ضخیم تشکیل می‌شوند، در صورتی که اسپیس فریم ها از اشکال هندسی منظم که رنگ کوره ای خورده اند، ایجاد شده اند. البته هزینه اسپیس فریم ها به نسبت بالا تر است و دلیل آن هم این است که مراحل تولید زیادی دارد تا به پروژه نهایی تبدیل شود اما داربست ها، لوله هایی ساده هستند که احتیاجی به تولید آن ها نیست.

غرفه سازی

با توجه به زیبایی و ظرافت کار و مقاومت بالا، اسپیس ها ارزش هزینه کردن بیشتر را دارند. البته قیمت اسپیس ها به عواملی مانند ضخامت، ابعاد و کاربرد آن ها متفاوت است. از دیگر ویژگی های این سازه ها می‌توان به نصب راحت، وزن کم، مقاومت بالا، حمل و نقل راحت،  هزینه کم و امکان اجاره آن‌ اشاره کرد. اگر به این سازه ها احتیاج دارید، پیشنهاد می‌شود با شرکت های مربوط به ارائه خدمات اسپیس فریم در استان اردبیل در ارتباط باشید.

 

خدمات اسپیس فریم در اردبیل

استان اردبیل یکی از برترین و بزرگ ترین مراکز تولیدکننده اسپیس فریم در ایران است. ارائه خدمات اسپیس فریم در اردبیل توسط شرکت هایی مانند شرکت اسپیس سازان و دیگر شرکت ها در شهرهای دیگر آن از جمله: اردبیل، سرعین، پارس آباد، خلخال، مشکین شهر و گرمی و غیره انجام می‌شود. تولیدی های این استان آماده ارائه خدمات گوناگون به هموطنان اردبیلی و شهرهای دیگر آن هستند. خدمات این شرکت ها شامل: فروش اسپیس فریم در اردبیل، اجاره اسپیس فریم در اردبیل، تاسیس غرفه های نمایشگاهی، فروش اتصالات نمایشگاهی، تولید قاب بنر اسپیس و غیره می‌شود. همچنین  از خدمات دیگر این شرکت ها می‌توان به ارسال نیروهای مجرب  برای نصب، طراحی و راه اندازی اسپیس فریم ها، در اردبیل و دیگر شهر های آن اشاره کرد. این نیروهای مجرب شامل تیم طراحی، تکنسین‌های فنی جوشکاری، و نیم اجرایی هستند. برای دریافت اطلاعات بیشتر از فروش اسپیس فریم در اردبیل به سایت spaceframe.ir مراجعه کنید.

 

برخی از کاربرد های اسپیس فریم

اسپیس فریم نمایشگاهی

 این اتصالات فلزی، کاربرد های گوناگونی در ساخت سازه های موقت و دائمی  دارند. اسپیس نمایشگاهی از پرکاربردترین های آن هاست. در برخی از نمایشگاه ها برای ارائه کالا و خدمات، غرفه هایی با اسپیس فریم برپا می‌کنند. طراحی فرم  این سازه ها وابسته به کالای یا خدمات شما، مساحت انتخابی، قیمت و غیره متفاوت است.

ساخت سن و استیج

 از آنجایی که این داربست های مدرن قابلیت  تحمل وزن  های سنگین را دارند. از کاربرد های دیگر می‌توان به تاسیس غرفه ، سن ها، استیج ها (سن و استج) برای برگزاری همایش ها و کنفرانس ها و انواع سالن ها اشاره کرد.  در ساخت کف استیج ها و سن ها  معمولا از چوب و ام دی اف روی اسپیس فریم ها استفاده می‌شود.

ساخت پارکینگ های دائم و موقت

از این سازه های مقاوم، برای ساخت سایبان ها و پارکینگ و محافظت از خودرو ها در برابر عوامل محیطی و فیزیکی استفاده می‌شود. این سازه ها از لحاظ اقتصادی بسیار به صرفه تر هستند.