اسپیس فریم تونلی

امروزه با پیشرفت علم کارها بسیار آسان تر و راحت تر شده است. اسپیس فریم ها از آن جمله از وسایلی هستند که کارها را بسیار آسان کرده اند. این سازه ها درغرفه های نمایشگاهی و کاری مورد استفاده قرار میگیرد. اسپیس فریم تونلی هم یک نوعی از اسپیس فریم ها است که بسیار پرکاربرد است. اسپیس ها به صورت های دائم و موقت مورد استفاده قرار می گیرند.

فهرست محتوا

اسپیس در دنیای امروز:

اسپیس ها در دنیای امروز بسیار پرکاربرد می باشند. اسپیس ها سازه هایی هستند که در غرفه ها و یا نمایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند. کسانی که دارای کسب و کار هستند معمولا به این سازه ها نیاز دارند و بعضی از این اسپیس ها دائم و بعضی دیگر موقت هستند. این سازه های موقت خواهان زیادی دارد زیرا بسیار راحت و به صرفه می باشد و در کمترین زمان آماده می شود. این اسپیس های موقت برای غرفه هایی مورد استفاده قرار  می گیرد که فقط برای چند روز مورد نیاز هستند، مانند نمایشگاه ها، غرفه های نمایشی و فروشی برای کسب و کارها. اسپیس های دائم هم خواهان خودش را دارد و البته بدیهی است که این سازه های دائم از استحکام بیشتری برخوردار است،

اسپیس تونلی

زیرا سازه های موقت مشخص است در چه فصلی مورد استفاده قرار میگیرد و مقاومت آن تست می شود اما سازه های دائم باید طوری باشد که در مقابل باد و باران حفظ شود.  اسپیس فریم تونلی یک نوعی از اسپیس می باشد که کاربرد خاصی دارد، اسپیس تونلی بدون ستون می باشد. بنابراین اسپیس تونلی به منظور ساخت سالن بدون ستون تا عرض 10 متر استفاده می شود.

سوله اسپیس فریم

کاربرد اسپیس ها

در گذشته برای ایجاد یک غرفه از کاه گل ها استفاده می کردند تا برای چند روز یک غرفه را راه اندازی کنند اما امروزه  کاربرد اسپیس تونلی گسترده است و با وجود اسپیس فریم ها ایجاد غرفه بسیار آسان شده است. از بسیاری از اسپیس ها برای پارکینگ استفاده میکنند. همین اسپیس فریم تونلی برای پارکینگ هم مناسب هستند زیرا بدون ستون هستند و فضای مناسبی دارند. همه ی انواع اسپیس ها دارای استحکام و مقاومت هستند اما همان طور که گفتیم اسپیس های دائم با دقت و حساسیت بیشتری ساخته شده اند. اسپیس های موقت برای مثال برای سمینارهایی که یک روزه و یا چند روزه هستند بسیار مناسب است راحت و سریع آماده می شود. نحوه ی حمل این اسپیس ها هم آسان است با وسایلی مانند کامیون، نیسان، خاور و… امکان پذیر است. شکل ساختاری این اسپیس ها از فضاهایی مربع شکل ساخته شده است که دارای نظم خاصی می باشند. کاربرد اسپیس تونلی در دنیای امروز بسیار مورد توجه قرار گرفته است و معمولا خواهان زیادی در بین مشتریان دارد.

انواع اسپیس ها:

همان طور که گفته شد اسپیس ها معمولا دارای انواع مختلفی هستند، سوال اساسی این است که اسپیس فریم تونلی چیست؟ بعضی از اسپیس ها برای فضای باز و بعضی دیگر برای فضای بسته مورد استفاده قرار می گیرد. اسپیس هایی که برای فضای باز هستند معمولا به عنوان غرفه مورد استفاده قرار میگیرد که این غرفه ها می تواند برای فروش محصولی و یا برای تبلیغات محصولی استفاده شود. اما اسپیس فریم تونلی معمولا برای نمایشگاه ها و سمینار ها مورد استفاده قرار میگیرد.

دلایل کلی استفاده از اسپیس ها:

دلایل بسیار زیادی وجود دارند که مردم را متقاعد کرده است از اسپیس ها استفاده کنند. هر کسی بسته به شغل خود و کار خود ابتدا نوع اسپیس را مشخص میکند و سپس مدت زمان نیاز خود را اعلام میکند. متخصصین متبحر در این زمینه مشاوره های لازم را به شما می دهند.

  • آسان و در دسترس بودن آن
  • استحکام و فضای مناسب
  • ایجاد فضایی مناسب در محیط باز
  • جایگزین دیوارهای آجری
  • قرار دادن چندین فضا کنار هم برای غرفه ها
  • حمل و نقل آسان و …

برای استعلام قیمت اسپیس تونلی به لینک قیمت اسپیس فریم مراجعه کنید.

برای دیدن پروژه های بیشتر در پیچ اینستاگرام به لینک اسپیس فریم کلیک کنید