اجاره اسپیس فریم

اجاره اسپیس فریم برای افرادی که نیاز چند روزه به اسپیس فریم دارند مناسب می‌باشد. اسپیس اجاره‌ای دارای قیمت ارزان می‌باشد. اجاره اسپیس فریم در زمانی کم انجام می‌گردد.

قیمت اجاره اسپیس فریم ارزان می‌باشد. اجاره اسپیس فریم در کمترین زمان با قیمت ارزان در تهران و کرج و تمامی نقاط کشور قابلیت اجرا دارد.

اجاره اسپیس

اجاره اسپیس

صنایع اسپیس فریم برای ساخت غرفه، اسپیس اجاره ای ارزان عرضه میدارد. صنایع اسپیس فریم برای ساخت غرفه نمایشگاهی و قاب بنر, اسپیس فریم ارزان را به صورت اجاره ای در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

اسپیس فریم اجاره ای این امکان را برای شما فراهم میسازد که شما بتوانید توسط این سازه نمایشگاهی غرفه های نمایشگاهی مختلفی را بسازیدو فقط قیمت اجاره اسپیس را پرداخت نمایید.توسط سازه نمایشگاهی اسپیس فریم میتوان سالن های نمایشگاهی موقت و دائم را ایجاد نمود. اسپیس فریم اجاره ای برای ساخت و ساز غرفه های نمایشگاهی کاربرد دارد. قیمت ارزان اسپیس فریم اجاره ای باعث تمایز اسپیس فریم از دیگر سازه های اجاره ای گردیده است. برای اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی با قسمت فروش تماس بگیرید.

اجاره اسپیس فریم به دلیل اینکه بعد از اتمام مدت اجاره سازه اسپیس فرم باز و به خود کارخانه برگشت داده می شود دیگر جایی از مشتری را اشغال نمی کند، و این نیز از مزیت بارز اجاره اسپیس فریم می باشد.بعد از اینکه کارفرما زمان، مکان و متراژ مصرفی اسپیس فریم خود را برای نمایشگاه یا همایش خود تعیین نمود، گروه اسپیس فریم سازه اسپیس فریم را طبق سفارش کار فرما به مکان مورد نظر حمل نموده و آن را نصب می نماید و در پایان مدت اجاره آن را باز کرده و به کارخانه باز می گرداند.

اجاره سازه اسپیس و نصب آن در تمام نقاط کشور امکان پذیر می‌باشد. قیمت اجاره اسپیس فریم به متراژ اسپیس فریم بستگی دارد. قیمت اجاره اسپیس فریم نسبت به قیمت دیگر سازه ها ارزان‌تر می‌باشد. لیست قیمت اسپیس بابت هر متر طول می‌باشد.

اسپیس فریم دارای شاخه های مختلف فلزی است که توسط اتصالات اسپیس فریم به یکدیگر محکم می شوند. نصب اسپیس شاید به نظر ساده و راحت باشد، ولی برای محکم کردن شاخه ها به یکدیگر نیاز به نصاب اسپیس است. برای نصب اسپیس از بست های پروانه ای استفاده می شود که کار کردن با آن بسیار راحت است.

با اجاره اسپیس فریم به خاطر اینکه یک شکل هندسی بسیار منظمی دارد و به راحتی از طریق انتقال وزن شاخه ها در جهت های گوناگون به زمین می تواند تعادل خود را حفظ کند. در ضمن اجاره اسپیس بسیار راحت است و به دلیل جابه جایی سریع و راحتی که دارد می توان از آن در هر مکانی برای تقسیم بندی فضای نمایشگاه استفاده کرد.در ضمن صاحبان نمایشگاه برای کاهش هزینه های خرید اسپیس فریم و نداشتن فضای انبار و نیروی متخصص می توانند اسپیس فریم مناسبی را اجاره کنند.از روش های رایج برای نصب اسپیس، روش داربستی است که از روش های بسیار راحتی است که در محیط های نمایشگاهی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. روش مونتاژ بلوک نیز برای نصب اسپیس نیز به کار برده می شود. از این روش نصب اسپیس در مواقعی استفاده می شود که نیاز به شبکه های دو لایه اسپیس فریم وجود دارد.

اجاره اسپیس فریم

اجاره اسپیس

اجاره اسپیس فریم در تهران

اجاره اسپیس فریم برای افرادی که صاحب غرفه و نمایشگاه هستند، بسیار رواج دارد. از آنجایی که اجاره اسپیس فریم برای نمایش های استیج، برای تبلیغات بسیار راحت است و حمل و نقل آسانی نیز دارد، بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

افرادی که از غرفه های نمایشگاهی برای برگزاری فعالیت های خود استفاده می کنند، همیشه نیاز است از قیمت اسپیس تبلیغاتی اطلاع داشته باشند. برای برآورد قیمت نهایی اجاره اسپیس نیاز است تعداد شاخه های مورد نیاز برای ایجاد فضای غرفه را تعیین کرد. اجاره اسپیس فریم برای فعالیت های موقت کاربرد دارد و می توان به راحتی بعد از اتمام کار آن را جمع کرد.

اجاره اسپیس

 شرکت های تولید کننده اسپیس بسیاری در کشور وجود دارند که به تولید انواع اسپیس مشغول هستند. این اسپیس ها شامل: اسپیس فریم نورپردازی، اسپیس فریم منحنی، اسپیس بنر، اسپیس فضای کار اشتراکی، اسپیس فریم در معماری و سایر موارد است که برای غرفه سازی با اسپیس به کار برده می شود.

صاحبان نمایشگاه و غرفه داران برای صرفه جویی در هزینه های خود اقدام به اجاره اسپیس فریم برای غرفه سازی می کنند. با اجاره اسپیس می توان تا حد بسیار زیادی در هزینه های راه اندازی نمایشگاه صرفه جویی کرد.

قیمت اجاره اسپیس

قیمت اجاره اسپیس اجاره اسپیس از جمله وسایل کاربردی است که در نمایشگاه ها و مناسبت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از اسپیس فریم می توان یک فضای کاری مناسب برای انجام مسابقات ورزشی، کارگاه‌های آموزشی، سالن های موقت و حتی انبار استفاده کرد.

با اجاره اسپیس فریم به دلیل داشتن وزن کم، حمل و نقل و نصب آسان، تنوع ابعاد اسپیس فریم می توان غرفه های مناسبی را فراهم کرد. قیمت اجاره اسپیس نیز به قیمت هر شاخه اسپیس و حجم فضای کاری مورد نیاز بستگی دارد.

اجاره اسپیس فریم

اجاره اسپیس فریم

اسپیس اجاره ای

استفاده از اسپیس فریم برای غرفه سازی با اسپیس در مکان‌های مختلف نمایشگاهی، سالن‌های مونتاژ و پایانه های حمل و نقل و استندهای تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد.

از آن جایی که جستجو برای فضای بزرگ و یا ایجاد یک فضای مسقف برای انجام مسابقات ورزشی و چادر نمایشگاهی برای مراسمات مذهبی یا گردهمایی های مجامع مختلف نیاز به هزینه های بسیاری است.

در این راستا بسیاری از مراکز تولید کننده اسپیس برای رفاه حال بیشتر مشتریان اقدام به اجاره اسپیس کرده است. برای اطلاع از قیمت نهایی اسپیس می توان با این مراکز تماس گرفت و از قیمت هر شاخه اسپیس اطلاع پیدا کرد.

اجاره اسپیس نمایشگاهی

صاحبان نمایشگاه و غرفه داران برای ارائه کارهای خود نیاز به غرفه سازی با اسپیس دارند. در همین راستا برای کاهش هزینه های راه اندازی نمایشگاه، اقدام به اجاره اسپیس فریم می کنند. قیمت اسپیس تبلیغاتی برمبنای مواد سازنده مانند استیل و یا آلومینیوم که برای مقاومت بالا طراحی شده اند می تواند متغیر باشد.

در ضمن تعداد شاخه هایی که از اسپیس استفاده می شود در تعیین قیمت نهایی موثر است. به دلیل گران بودن قیمت فروش اسپیس فریم، مراکز تولید کننده اسپیس آن را به صورت اجاره ای در اختیار صاحبان نمایشگاه قرار می دهند. قیمت اسپیس فریم اجاره ای به نسبت دیگر سازه های نمایشگاهی دارای قیمت پایین تری است. این مهمترین امتیازی است که از اسپیس اجاره ای بیشتر استفاده می شود.

نرخ اجاره اسپیس

قیمت اجاره اسپیس فریم نسبت به دیگر سازه های فلزی بسیار پایین است و این یک مزیت بسیار مهم برای اسپیس به حساب می آید. اغلب افرادی که برای فعالیت خود نیاز به غرفه سازی با اسپیس دارند ترجیح می دهند با اجاره اسپیس از مراکز تولید کننده اسپیس در هزینه های خود صرفه جویی کنند.

از طریق اجاره اسپیس فریم می توان با توجه به نوع فضا می توان غرفه های مناسبی را راه اندازی کرد. برای اینکه صاحب نمایشگاه از نرخ دقیق اجاره اسپیس فریم مطلع شود، باید تعداد شاخه های لازم برای غرفه سازی را برآورد کند. البته شاخه های اسپیس فریم بر اساس جنس مواد اولیه آن نیز دارای قیمت متفاوتی خواهد بود.

اجاره اسپیس فریم در کرج

اسپیس کرج با ارائه خدماتی از جمله اجاره اسپیس فریم، نصب اسپیس در شهر کرج و دیگر شهرهای کشور توانسته است نیاز مشتریان خود را برطرف کند. افرادی که برای انجام کارهای خود نیاز به ساخت استیج، غرفه،  بنر هستند به این مراکز تولید کننده اسپیس مراجعه کنند. اسپیس سازان شهر کرج با داشتن متخصصین این حوزه توانسته است در زمینه اجاره اسپیس فریم با ارزان ترین قیمت به فعالان این حوزه کمک نماید. مراکز تولید کننده اسپیس می توانند اسپیس فریم مورد نیاز را در هر متراژ برای افراد غرفه دار ارائه نمایند. البته صاحبان غرفه‌های تبلیغاتی می‌توانند برای اطلاعات دقیق تر در این زمینه با مشاورین فروش این مراکز ارتباط برقرار کنند.

اجاره اسپیس فریم

اجاره اسپیس فریم

قیمت اجاره اسپیس فریم در تهران

قیمتی که برای اجاره اسپیس در تهران و سایر شهرستان‌های کشور دریافت می‌شود بر مبنای هر متر مربع اسپیس است. بنابراین صاحبان کسب و کار برای غرفه سازی با اسپیس می‌بایست مساحت غرفه را برای اجاره حساب کنند.

به هر حال افرادی که نیاز به نصب اسپیس دارند می توانند برای اطلاع دقیق از قیمت با مراکز تولید کننده اسپیس ارتباط برقرار کنند. قیمت اجاره اسپیس فریم از مواردی است که در انتخاب مشتری تاثیرگذار است. مهم ترین چیزی که می تواند بر روی قیمت اسپیس تاثیر گذار باشد، جنس اسپیس است.

از دیگر مواردی که می تواند بر روی قیمت اسپیس موثر باشد نوع نصب اسپیس و تعداد شاخه هایی است که برای ایجاد فضای غرفه استفاده می شود. میزان هزینه ای که بابت اجاره اسپیس دست باید پرداخت، بر اساس هر متر مربع اسپیس استفاده شده می باشد. البته باید این نکته را مد نظر قرار داد که در زمان اجاره اسپیس فریم باید نحوه نصب اسپیس، مدت زمان اجاره اسپیس و جنس آن را نیز مد نظر قرار داد.

اجاره اسپیس فریم دست دوم

اجاره اسپیس دست دوم به لحاظ قیمت بسیار پایین تر از اجاره اسپیس نو است. قیمت پایینی که مراکز تولید کننده اسپیس برای اجاره اسپیس دریافت می کنند، به قدری پایین است که بسیاری از غرفه داران از اسپیس دست دوم استفاده می کنند. البته به دلیل مقاومت بالای جنس اسپیس فریم می توان آن را در چندین نوبت استفاده کرد.

در ضمن اتصالات اسپیس فریم به راحتی صورت می گیرد و می توان آن را به راحتی از یک مکان به مکانی دیگر انتقال داد. در عین حال افرادی که نیاز دارند به صورت مکرر از اسپیس فریم برای غرفه سازی استفاده کنند، می توانند با اجاره اسپیس فریم هزینه پایین تری را پرداخت کنند. جنس اسپیس به دلیل مقاومتی که دارد می تواند چندین نوبت مورد استفاده قرار گیرد. به همین علت اسپیس سازان می توانند آن را در چندین نوبت به مشتریان اجاره دهند. بنابراین صاحبان غرفه می توانند با اجاره اسپیس  دست دوم تا حد زیادی از لحاظ اقتصادی صرفه جویی کنند.

اجاره پارتیشن نمایشگاهی

اسپیس سازان با اجاره انواع اسپیس از جمله: اسپیس فضای اشتراکی، پارتیشن نمایشگاهی، اسپیس فریم منحنی می توانند نیازهای مشتریان خود را برطرف کنند. در زمان اجاره اسپیس فریم باید به نوع فضایی که قرار است در آن محل غرفه ایجاد شود دقت کرد. باید میزان شاخه های اسپیس مورد نیاز را برای ایجاد سقف اسپیس فریم را مشخص کرد. با اجاره اسپیس می توان هر چقدر تعداد اسپیس که برای ایجاد پارتیشن های نمایشگاهی مورد نیاز است را بدست آورد.

 البته اجاره اسپیس فریم نسبت به دیگر سازه های ساختمانی قیمت به نسبت پایین تری دارد و از لحاظ اقتصادی نیز به صرفه تر می باشد. هم چنین اسپیس فریم به علت اینکه در زمان ساخت آن توسط موادی آبکاری شده است به راحتیدر تمام شرایط آب و هوایی مورد استفاده قرار می گیرد و هیچ گونه مشکلی پیش نمی آید.

برای اجاره اسپیس فریم می توانید با شماره 09125759331 تماس بگیرید.

[تعداد: 95   میانگین: 5/5]