اجاره اسپیس فرم

اجاره اسپیس فریم ، برای افرادی که نیاز چند روزه به این نوع سازه اسپیس فریم دارند مناسب است بنا براین اجاره اسپیس نمایشگاهی نسبت به خرید ، دارای قیمت ارزان و مناسب تر می‌باشد. قیمت اجاره اسپیس در تهران و کرج به دلیل موقعیت مکانی مقرون به صرفه می باشد و نصب و اجرای آن در مدت زمانی کم قابل انجام می باشد. اجاره اسپیس در تهران نسبت به دیگر شهر ها امناسب تر بوده و اجاره اسپیس در کرج در کمترین زمان با قیمت ارزان امکان پذیر می باشد.

نرخ قیمت اجاره در شرق تهران ،غرب تهران ، شمال تهران ، جنوب تهران و کرج یکسان است. یکسان بودن اجاره اسپیس ، باعث توجه بیشتر صنعت گران و مخاطبان حوزه نمایشگاهی این سازه فریمی گشته است.

اجاره اسپیس

شرکت تولیدی اسپیس سازان  صنایع اسپیسی خود را بجهت ساخت غرفه، اسپیس اجاره ای ارزان قیمت عرضه میدارد. صنایع اسپیس فریم همچنین برای قاب بنر (اسپیس بنر)، اسپیس فریم ارزان را به صورت اجاره ای در اختیار مشتریان قرارداده تا متقاضیان این صنعت بتوانند تبلیغات حرفه کسب و کار خود را با قیمت مناسب و مقرون به صرفه تر انجام دهند.

 شرکت های تولید کننده اسپیس بسیاری در کشور وجود دارند که به تولید انواع اسپیس مشغول هستند. این اسپیس ها شامل: اسپیس فریم نورپردازی، اسپیس فریم منحنی، اسپیس بنر، اسپیس فضای کار اشتراکی، اسپیس فریم در معماری و سایر موارد است که برای غرفه سازی با اسپیس به کار برده می شود.

صاحبان نمایشگاه و غرفه داران برای صرفه جویی در هزینه های خود اقدام به اجاره اسپیس فریم برای غرفه سازی می کنند. با اجاره اسپیس می توان تا حد بسیار زیادی در هزینه های راه اندازی نمایشگاه صرفه جویی کرد.

اجاره اسپیس نمایشگاهی