اجاره استیج با چه هدفی انجام می شود؟

اجاره استیج آماده و استیج هلندی

اجاره استیج یکی از به صرفه ترین اقداماتی است که می توان برای تدارکات مراسمات مختلف انجام داد. همانطور که می دانید اجاره استیج آماده برای مراسماتی همچون افتتاحیه ها، نمایشگاه ها، جشن ها و به طور کلی برنامه های مختلف انجام می شود. استیج ها یک سری سازه های فلزی هستند که قابلیت جابجایی و نصب آسان در هر مکانی را دارند. به همین علت با هدف تشریفات مراسم از این استیج ها استفاده می شود. از آنجایی که استیج های آماده ویژگی ها و مزایای متعددی دارند، اجاره آنها هم از نظر اقتصادی کاملا به صرفه است و هم باعث باشکوه تر شدن مراسمات می شود. بنابراین اجاره انواع استیج هلندی و استیج آماده با هدف هر چه با شکوه تر اجرا شدن مراسمات مختلف انجام می شود.

اجاره استیج spaceframe.ir

اجاره استیج آماده چه مزایایی دارد؟

آیا می دانید اجاره استیج آماده و یا اجاره استیج هلندی چه مزایایی دارد؟ به مواردی که در ادامه مطرح می کنیم، توجه داشته باشید.

  • نصب سریع و آسان

یکی از مهمترین مزایای اجاره استیج هلندی و استیج آماده این است که در سریع ترین و کوتاه ترین زمان ممکن نصب و اجرا می شوند. این استیج ها ضخامت و عرض مناسبی دارند. در عین حال سبک هستند و این باعث می شود تا برای استفاده از آنها محدودیتی وجود نداشته باشد.

  • به راحتی تزئین می شوند

یکی دیگر از مهمترین مزایای استفاده از استیج های آماده این است که می توان آنها را به راحتی تزئین کرد. بنابراین شما می توانید بدون هیچ محدودیتی استیج را متناسب با مراسمی که دارید، تزئین کنید تا جلوه زیبایی را در فضای مراسم به وجود آورید.

 

  • دارای صرفه اقتصادی

اجاره استیج آماده و استیج هلندی از نظر اقتصادی کاملا مقرون به صرفه است. زیرا این استیج ها ضمن زیبایی و جلوه ای که دارند، دارای صرفه اقتصادی نیز می باشند.

  • مقاومت بالا

در کنار تمام مزایایی که استیج های آماده و استیج های هلندی دارند باید به مقاومت بالای آنها نیز اشاره کنیم. این استیج ها تحمل وزن بالایی دارند. بنابراین از این نظر جای نگرانی وجود ندارد.

اجاره استیج هلندی

چند نکته مهم در خصوص استفاده از استیج های آماده

اگر قصد اجاره استیج هلندی و استیج آماده را دارید، خوب است تا به چند نکته مهم در این خصوص توجه داشته باشید.

  • حتما قبل از اجاره استیج به ابعاد و اندازه ای فضایی که قرار است استیج در آنجا نصب شود، توجه داشته باشید. در صورتی که اندازه فضای مورد نظر بزرگ باشد می توانید درخواست استیج در ابعاد بزرگتر را بدهید.
  • به طور کلی استیج ها مقاومت بالایی دارند. اما تحمل وزن آنها معمولا بین 500 تا 800 کیلوگرم است. حتما به این نکته دقت داشته باشید.
  • برای اجاره استیج شما انتخاب های زیادی را پیش رو دارید. زیرا استیج های آماده در تنوع بالایی در اختیار مشتریان قرار می گیرند.
  • شما می توانید در هنگام اجاره استیج آماده، ارتفاع مد نظرتان را نیز انتخاب کنید. معمولا ارتفاع استیج ها بین 60 تا 100 سانتی متر است. این موضوع با توجه به نوع کارایی از استیج و نوع مراسم بررسی می شود.