ابعاد اسپیس

گروه تولیدی اسپیس فریم ,اسپیس را در ابعاد و اندازه های متفاوتی ساخته و تحویل می‌نماید. کلیه‌ای اسپیس‌های تولیدی اسپیس فریم، با ابعاد استاندارد و سایزهای مختلفی اسپیس بالا در جدول درج شده است ، با آبکاری گالوانیزه نقره‌ای و با متصل کردن آن با بست اسپیس فریم پروانه‌ای با همراه یک پیچ و مهره وصل می‌شود.

فهرست محتوا

ابعاد استاندارد اسپیس فریم در ایران 150mm*150mm می‌باشد. اسپیس فرم‌های با جوش Co2 به هم متصل می‌شوند. اندازه و ابعاد مقطع اسپیس فرم ها در ابعاد 15*15 سانت ساخته می شود. در صورت نیاز مشتری در ابعاد سفارشی در کمترین زمان و محدودیت ساخته و تحویل می گردد.

اندازه اسپیس فریم نمایشگاهی در جدول زیر میباشد:

سایز استاندار سازه اسپیس نمایشگاهی
اسپیس فریم 15 سانتی
اسپیس فریم 30 سانتی
اسپیس فریم 33 سانتی
اسپیس فریم 55 سانتی
اسپیس فریم 60 سانتی
اسپیس فریم 66 سانتی
اسپیس فریم 70 سانتی
اسپیس فریم 1 متری
اسپیس فریم 1.7 متری
اسپیس فریم 2 متری
اسپیس فریم 2.4 متری
اسپیس فریم 2.7 متری
اسپیس فریم 3 متری
اسپیس فریم 3.6 متری
اسپیس فریم 3.66 متری
اسپیس فریم 3.7 متری
اسپیس فریم 4 متری

اسپیس فریم در ابعاد مختلفی تولید می‌شود، اما با توجه به سازه‌های درخواستی و محاسبات فنی این اسپیس‌ها باید با اندازه‌های خاص تولید ‌شود، تا بتوانید تمامی در خواست‌های مشتری را با ابعاد مختلف پوشش دهد و سازه های با اندازه‌های استاندارد در اختیار افراد قرار دهد لذا ابعاد تولید شده به شرح جدول فوق می‌باشد که بصورت کلی و استاندار در حال تولید است.البته سازه‌های سفارشی با ابعاد خاص هم قابل تولید می‌باشد. البته قطر لوله هم در استحکام و کیفیت اسپیس مهم بوده که درحالت استاندارد از لوله با قطر16 میلی متر و گوشت 1 میلیمتر استفاده می‌شود ولی سازه‌های با ضخامت گوشت کمتر نیز تولید می‌شود که تحمل وزن کمتری را دارد و توصیه نمی‌شود.

 

ابعاد اسپیس فریم نمایشگاهی

جهت خرید اسپیس و فروش اسپیس و اجاره اسپیس یا کرایه اسپیس فریم و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

لطفا جهت سفارش برای خرید یا اجاره اسپیس فریم با شماره تلفن 09125759331 تماس بگیرید.

اسکرول به بالا