اسپیس فریم

اسپیس سازه ای ایست جهت ساخت و ساز های موقت با قابلیت نصب سریع و باز کردن سریعتر. اسپیس فریم قابلیت این را فراهم نموده که جایگزین داربست باشد. اسپیس فریم بر خلاف داربست دارای ظاهری زیبا بوده با امکان استفاده از اسپیس فریم در نمایشگاهها,همایشها,تبلیغات محیطی و به نحوی اسپیس فریم نوآوری را در سازههای پیش ساخته دارا میباشد.

همیشه در بین سازه های پیش ساخته کمبود ساز های شکیل حس میشد که اسپیس فریم توانست جایگزینی شایسته برای داربست گردد . اسپیس فریم یا همان داربست جدید سبکی تازه را در ایجاد محیط های نمایشگاهی اعمال نموده است.

گروه توليدي اسپيس فریم كار خود را در ديماه سال 1385 سازه نمايشگاهي اسپيس فريم در حال حاضر بيشترين نقش را در ساخت و طراحي غرفه هاي نمايشگاهي دارد به طور جدي آغاز كردند و تصميم به توليد اسپيس فريم و اجراي غرفه هاي نمايشگاهي ... گرفتند شما نمونه كارهاي ما را مي توانيد در قسمت نمونه كار مشاهده كنيد و براي سفارش اسپيس فريم با ما تماس بگيريد. گروه تولیدی اسپیس فریم با استفاده از مواد خام مرغوب اسپیس فرمی با کیفیت تولید و در اختیار مشتری قرار میدهد.

 

اسپس فریم

 اسپیس فریم کاربردهای زیادی از جمله : ساخت سالن های همایش و نمایشگاه، ساخت غرفه های فضای باز، ساخت غرفه های فضای بسته، ساخت قاب بنر، ساخت سوله و... نام برد.

لطفا جهت سفارش برای خرید یا اجاره اسپیس فریم با شماره تلفن 09125759331 ماس بگیرید.

 

درباره ما

گروه صنعتی تولیدی اسپیس فریم با متد پیشرفته ساخت اسپیس فریم در ابعاد متفاوت و ساخت اسپیس فریم با استحکام مختلف پیشرو در صنعت ساخت اسپیس فریم و سازه های نمایشگاهی میباشد. این مجموعه در سال 1388 افتتاح گردید و تاکنون افتخار همکاری با سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگی را در رزومه خود دارد.

تماس : 09125759331